Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos a történet ott kezdődik hogy régen nem kevés homofób megnyílvánulásom volt persze akkor még nem tudtam hogy meleg vagyok és azzal is tisztában vagyok hogy emiatt abszolút megérdemlem azt a hejzetet amiben vagyok de nagyon nehéz most nekem nem tudom mit csináljak legszívesebben földbe dugnám a fejem és úgy tennék mintha semmi sem történt volna de tudom hogy ez nem megoldás pedig egyébként sok félni valóm nincs mert anyukám nagyon elfogadó de ennek ellenére is nehéznek érzem a helyzetem. Kérlek segítsetek!

2021. nov. 26. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi sült ki a dologból végül? ^^
2021. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy ilyen későn írom meg hogy mi lett a vége. Idén novemberbe meg mondtam neki és nagyon jól fogadta.
ápr. 22. 19:58
 13/13 A kérdező kommentje:
*tavaly, benéztem.
ápr. 22. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!