Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legrosszabb élményed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb élményed sráccal?

Figyelt kérdés
Mitől volt rossz? Hány éves voltál? Mi történt utána? Nekem egy nagyon jóképű srác volt. Elkezdtünk vetkőzni, stb. Aztán letérdeltem, elkezdtem orálisan kényeztetni és egyszer csak érzem hogy van valami a farkán. Túrós volt. Majdnem elhánytam magam. És ez egy nagyon jóképű, jól öltözött 23 éves srác. Hát itt ért véget a randi. 19 voltam.

2022. jan. 19. 11:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%
Este volt, kanos voltam, nem túl szoktam alkalmi partnert keresni, de akkor ráírtam egy korombeli, huszonéves srácra Grindr-en, hogy átjönne e egy kalandra. Belement. Fél óra múltán, már nálam volt, bejött, egyből letolta a gatyáját és verni kezdte a farkát. A nevét elmondat, de semmi egyebet nem mondott, csak verte. Csodálkozott, hogy miért nem álltam még neki szopni. Mondom, oké. A számba vettem, félárbócon volt a szerszám. Szoptam, torkoztam, de nem volt az igazi, mintha egy meztelencsigát próbáltam volna lenyelni. Nem élveztem, közben belefáradtam, hogy szopkodjam a félig kemény farkát. Vertem a farkát, csak kicsivel lett keményebb. Szóltam neki, hogy rendben, kezd el verni, verd a számba. Nem ment neki. A srác, úgy ment haza, hogy el sem tudott élvezni. Több kalandom is volt már, de ilyen még soha nem történt velem.
2023. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy rossz élmény de az. Egy fiúval chateltem napokig. Szűz volt. Akarta a talit. Meg is történt. Ott is megkérdeztem tuti akarja-e meg szóljon ha valami nem jó, stb. Rendben megtörtént minden. Aztán másnap újra. Majd pár nap múlva kaptam egy levelet hogy milyen vagyok hogy én belekényszerítettem, stb. Hogy nem élvezte és csak ráakaszkodtam és ilyenek. Nagyon meglepett de fel is kavart rendesen. Ez kb 20 éves koromban volt.
2023. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#22 Ha nem akarta volna a srác, akkor nem megy bele semmibe...de akarta. Utólag meg már hiába mondott bármit is.
2023. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!