Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legrosszabb élményed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb élményed sráccal?

Figyelt kérdés
Mitől volt rossz? Hány éves voltál? Mi történt utána? Nekem egy nagyon jóképű srác volt. Elkezdtünk vetkőzni, stb. Aztán letérdeltem, elkezdtem orálisan kényeztetni és egyszer csak érzem hogy van valami a farkán. Túrós volt. Majdnem elhánytam magam. És ez egy nagyon jóképű, jól öltözött 23 éves srác. Hát itt ért véget a randi. 19 voltam.

2022. jan. 19. 11:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

3hét levelezés után elmentem két aktív hapsihoz .

Minden tök jól alakult ,rettentően felizgattak ,majd mikor szembesültem a farkuk méretével amiről csak annyit tudtam, hogy nem fogok csalódni, kértem őket, hogy hagyjuk abba !

Mindkettő nagy méretű volt, de az egyik különösképp!

A kérésemre csak annyi jött,hogy na neeeee szórakozzak,és kegyetlenül megdugtak....

Több mint fél évig voltam magam alatt

2022. márc. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Srécok, azért a sztorik egy rész erösen szexuàlis eröszak kategoria :(

Sajnàlom ami történt veletek, remélem az elkövetök megbünhödnek.

2022. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltam egy sráccal, akire ki kellett hívnom a rendőröket, mert be volt piázva és nem bírtam vele, késsel a kezében. Külföldön történt, eleve megtűrt személy vagyok itt, mint vendégmunkás, de még ennek tetejében egy drogos múlttal rendelkezik.

Nem tudom mit gondoljak erről.

Nem olyan rég történt, eléggé rossz érzés, mert még aznap főztünk és tök jó volt minden.

Reggel meg ölelkezve ébredtünk.

Le vagyok sokkolva, bár ez nem az első ilyen eset, viszont a rendőrök kijöttek, rendetlenséget csinált, minden személyes tárgyunkat láttak, 1 szál f***ban késsel nekiállt a rendőröknek, mert elvonási tünetei voltak és be volt b****a.

Nem kívánom senkinek!

2022. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalommal a másik fél befosott dugás közben.

Elég undorító volt.

2022. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
A srác majdnem megfulladt mikor beleélveztem a szájába.
2022. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%

Én felmentem a sráchoz, aki a kutyáját a másik szobába zárta el ilyen rácsos gyerekajtó szerűséggel. A srác lovagol rajtam, már eléggé benne vagyunk az élvezetekben, erre félfüllel hallom ahogy a rács összeomlik és érzem, hogy a kutya a lábamat harapja. Hát úgy felpattantam, hogy majdnem beletört a farkam a srácba ahogy ledobtam magamról, miközben a kutyát is rugdostam le.

Szerencsére nem volt valami nagy kutya így baj nem történt de ez elég rossz élmény lett.

2022. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Több is van, kezdjük a legfrissebbel.


A korokat hagyjuk. Randiztunk egy sráccal, már nem először - tök szuper volt minden. Fent voltunk nálam, csókot kezdeményezett, majd markolászta, végül a szájába vette és még ő adta elő, hogy én erőszakos vagyok, majd faképnél hagyott.


Az exem nagyon be volt indulva rám, egyszer csak lehúzta a nadrágom és megpróbálta belém tuszmákolni az egyébként nem nagy farkát. Tágítás nélkül, szárazom, felkészületlenül. Fájdalmat okozott, csalódtam. Soha többet nem tudtam szexelni vele.


Az exem szakított velem pár napra, hogy az ő exét jól megszopathassa. Ez csak később derült ki, mikor ott voltam nála, leültetett a gép elé, amíg fürdött. Nyitva volt a facebook és csak az exe írogatott folyamatosan, hogy mikor mehet át újra.


Egyszer átmentem egy sráchoz randizni, jó embernek tűnt. A lakása tele volt kutyaszőrrel: a kanapé, az ágy, a padló. Minden. Megnéztünk egy filmet, pizzáztunk, majd megkért, hogy gumi nélkül, szárazon tegyem belé a vastag kolbimat. :D Természetesen nem tettem belé, undorító volt. Többet nem találkoztunk.


Felmentem egy sráchoz, élőben egyáltalán nem jött be, de úgy voltam vele, hogy barátkozhatunk (szex nélkül, tényleges barátság). Azonnal a szájába akarta venni, én pedig nem engedtem. Sírva fakadt. Többet nem találkoztam vele.


Találkoztam többször is egy sráccal és az egyik randin, random hiv-tesztet vett elő, hogy akkor most szépen tesztel engem. Azt lehet gondolni, hogy de jó, ha valaki ennyire tudatos, de nem. Számomra roppant megalázó volt és visszataszító, hogy halomban állt a lakásán a teszt. Természetesen negatív volt.

2022. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Első tali volt egy sráccal, aztán nem küldött fotót magáról, mondta,hogy majd úgyis látom. Elérkezett a tali és ki sem szállt az autóból, mert egy jó 160kg-os srác volt, természetesen leráztam.
2022. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Amikor apám barátai erőszakoskodtak velem.
2023. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

8 és 10 éves korom között rendszeresen erőszakoltak. Börtönben van. Ott is a helye.


Pszichológussal 5 év alatt ezt feldolgoztam, most lassan 3 éve pedig pszichiáter kezel gyógyszeresen, nyilván nem segítettek az előzmények a mentális állapotomon. A traumát ugyan feldolgoztam, de azt már a pszichológus is mondta, hogy hosszabb távon komolyabb gyógyszerek és pszichiáter kell majd. Sajnos gyógyítani nem lehet a betegségemet, tünetmentessé tenni igen, de a gyógyszereknek maradniuk kell ehhez. Tulajdonképpen emiatt a gyerekkori történet miatt teljesen tönkrementem. A tanulásba menekültem - ami akár még jó is, gondolhatná az ember, de abszolút nem egészséges mértékben tettem ezt. A melegségem tudatosulása csak olaj volt a tűzre, akkor kezdődtek az első szuicid gondolatok. A pszichológussal ezeket rendbe tettük idővel. Aztán kb. 2 éve volt egy konkrét öngyilkossági kísérletem.


Szóval ja... Ezért aztán sajnos a kezdeményezés nagyon nem megy nekem szexuálisan akkor sem, ha nagyon akarom, mert rettegek attól, hogy a másik azt erőszakosnak érzi, és ezzel kárt teszek benne. Az előző párom... Nagyon aranyos volt, tréningeztünk. :D És sikerült eljutnom odáig, hogy már ki merem mondani, ha valamit szeretnék az ágyban. :D


22/p


P.S.: Semmi köze a passzívságomnak a történtekhez. Egyszerűen ezt szeretem. :)

2023. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!