Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg a tinder a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a tinder a legjobb komolyra?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat

2022. jan. 20. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Én próbáltam az elittársat, de ott mindenki csak dugni akart..
2022. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na de most 2en is azt írják,hogy jobb,erre le van pontozva az első. Akkor most jó vagy sem? :D
2022. jan. 21. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Egyik társkereső sem jó már. Lehet 10 éve jobbak voltak de most már a 2020-as éveket éljük és nemrég átléptünk 2022-ben. Én próbálgatom ezeket a foskeresőket egyiken sem akar nagyon összejönni csaj bár ez inkább a lányok és a kommunikáció hibája nem igazán az oldalaké de hogy ilyen emberek vannak fent akik egy sziára nem tudnak még visszaköszönni sem gondolom az illem szót nem is ismerik és még nem is hallották ezek tudják az ilyen oldalakat lehúzni de az oldalak magukat is lehúzzák hogy minden sz.ért fizetni kell már!
2022. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!