Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan heteró srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan heteró srácok, akik szívesen barátkoznak meleg srácokkal? 26f

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 14:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
19: Koszonom. Egyetertek. En meleg vagyok, mindig is az voltam, akik elott bevallotam identitasomat, keves kivetellel, elfogadtak. Szamos hetero jobaratom van. De soha nem gondoltam arra, hogy lgbtq aktivistakkal keruljek kapcsolatba vagy, hogy a pride-n reszt vegyek. F28.
2022. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak meleg kollégáim, ahogy leszbikusok is, baráti körünkben úgyszintén. Pedig én nem a mai fiatal korosztály vagyok 50 évemmel.

Soha nem volt problémám ebből, ahogy feleségemnek sem! De még szüleinknek sem! Olyannyira nem, hogy 20 éve egyik meleg baráti pártól béreltük a szomszédos lakásukat. (akkor még nem voltak gyerekink, a saját nagyobb lakásunkat kiadtuk, ami fedezte a rezsinket és még félre is tudtunk tenni) Nagyon jól kijöttünk velük, még így lakóközösséget alkotva is. Barátok lévén sok közös programunk is volt. (szex kivételével)

2022. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
ha jó társaság vagy, senkit sem érdekel a szexuális orientációd.
2022. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!