Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnél egy erősen introve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy erősen introvertált férfival?

Figyelt kérdés
Aki nehezen viseli, ha sok ember veszi körül, szóval bulikba, vagy társasági eseményekre csak nagyon nehezen lehetne elrángatni. :)
2022. márc. 2. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ideális tulajdonság :)
2022. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem betegesen de, én is ilyen vagyok.

Ahol nem tudom kinyujtani a kezem a nélkül hogy valaki hez hozzáérjek, onnan megyek.

Sok barátom van, házibuli oké.

Párkapcsolatban nem volt probléma.

Nyugatinál a plázába nem megyek, ott túl sokan vannak.

De a Duna pálaz Ehez képest üres ott elvagyok.

Karácsonyi vásár kilőve a bazilikánál, de III. KER Ben oké.

Lehet evvel együtt élni.

2022. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert én is nagyjából ilyen vagyok.
2022. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok. Ha buli, akkor csak a szűk barátiköröm, szóval 4-5 ember. Inkább otthon szeretem elfoglalni, kikqpcsolni magam, ha kimozdulok akkor is inkább pizzázás, mozi, beülünk egy cukrásztába sütizni. 😀 Szóval a nyugis programokat szeretem.
2022. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár találnék egy ilyet, mennyire örömmel venném...
2022. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejövünk egymásnak, miért ne
2022. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az introvertált pasikkal semmi bajom.
2022. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem introveltság kedves kérdező, hanem szorongás. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az introveltság csupán annyit jelent, hogy szüksége van az illetőnek egyedüllétre, hogy feltöltődjön. De ugyanúgy szeret társaságba járni, stb. Én is ilyen vagyok, de nem okoz gondot társaságban lenni. Régen bennem is volt ez, de ez csak szimpla szorongás. Azt meg kell tanulni kezelni és nem lesznek ilyen problémáid. És jobb minél előbb elkezdeni, mert az csak előnyödre válhat. Nyilván tele vagy önbizalomhiánnyal, szóval érdemes azt is fejleszteni. Meg szakemberek is tudnak segíteni, csak normálisat kell keresni. Ettől függetlenül én sem szeretem a hatalmas tömegeket, de azért már nem okoz gondot ez sem. Meg kell azt is szokni, meg valójában elengedhetetlen ez az egész. Pl én amióta nem kezelek annyira idegennek másokat, azóta ez is így abbamaradt.
2022. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak ilyen lenne megfelelő. De hol vagytok??

Engem bulikba nemhogy nehezen lehet elrángatni, de egyáltalán nem is megyek.

2022. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen énse járok buliba
2022. szept. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!