Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A társkeresőkön fennt levő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön fennt levő passzívak többsége mit keres alkalmit vagy komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2024. máj. 26. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Sokan alkalmit, mivel kevesebb az aktív.
2024. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok mégsincs alkalmat kereső passzív. Csak kamusok mindenhol...
2024. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alkalmira szoktam 32p
2024. máj. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmit keresek, de állandó partnert. De nincs aktív:(
2024. máj. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet vadászok
2024. máj. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Írj ha gondolod.

Alkalmit keresel? :)

2024. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén a többség csak képeket nézeget, kunyerál. És evvel kiéli titkos vágyait.

Találkozóra elmenni nemmer.


Aki már el mer menni találkozóra és valóban akar is valamit azoknak is a nagyon nagy többségének barátnője van vagy házas és ezért csak alkalmit akar.

2024. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg hazas biszex van fent vagy foglaltak, nyilván alkalmit keresnek... Otthon aktivak, veled passzívak.
2024. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az aktív (vagy a passzív) az ami kevés, hanem valószínűleg kevés embernek vonzó az az illető aki így érzi, így ezzel nyugtatja magát.

Én uni vagyok de rám pl valamivel több aktív szokott írni mint passzív.

2024. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan kevés az olyan fiatal passzív, aki az esetem lehetne.
2024. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Kapcsolatot kereső, normális meleg férfiak vannak itt? A társkereső alkalmazásokban azt tapasztaltam, hogy nagyon kevés a komoly kapcsolatot keresők aránya.

Akik nem ghostingolnak és a szexen kívül másról is lehet velük beszélgetni. Korban a velem egy korúak, de inkább a tőlem idősebbek vonzanak. Én Borsod megyei vagyok és 31 éves.

A mai világ torzult el, vagy egyszerűen elegük lett az embereknek?! Ha az ember felmegy egy társkeresőre, azt látja, hogy sokan szexet keresnek....

A melegeknél meg sokszor igaz az a sztereotípia, hogy csak szexet akarnak. Szállnak farokról farokra, fenékről fenékre. De miért? Férfiösztönök, szexuális szabadosság?! Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért fontos csak a szex, és az intimitás, tartós kapcsolat...

Van olyan online játék ami közben van lehetőség chatelni, ismerkedni lányokkal?

Ha volt már innen sikersztori kérlek azt is írd le. Online társkereső köszi nem, inkább olyan érdekel ahol random alakulhat valami. Nem komoly kapcsolatot keresek :)

Nektek hány évesen volt az első komoly kapcsolatotok? (meleg kérdés)

És hol/hogyan ismerkedtetek meg? Legyszi azt is írjátok, hogy most hány évesek vagytok.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!