Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két hete kezdtem ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete kezdtem ismerkedni interneten egy sráccal, akivel ez idő alatt mindössze 3 üzenetváltás jött létre. Totál reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Ez az internetes felület a Hotbull, ahol egyébként nincs értesítő a beérkező üzenetek érkezésekor. Mondjuk még ez sem menti fel az ipsét ez alól a tempó alól.


Sablonosan indítottam, hogy volna-e kedve ismerkedni, amire azt írta természetesen erre aznap válaszüzenetben megkérdeztem mi célból, ő meg eltűnt 1 hétre és csak 2 napja írta, hogy egyelőre csak ismerkedne és meglátjuk mi sül ki belőle. Majd újra eltűnt immáron 2 napja. Szerintem ez így nonszensz.


Tudom kívülálló szemmel nézve egyértelműen offos a dolog, viszont én nem vagyok valami szépség és a csávó nagyon bejön és jó volna ha valami kisülne ebből...


De az az érzésem, hogy tuti, hogy más platformokon meg másokkal már előrébb tart ismerkedésben és amíg mi egy képcseréig eljutunk, ő hatszor lefekszik másokkal.


Mit tanácsolnátok? Kérjem számon, hogy miért jutottunk eddig annyi idő alatt, ami alatt már egy randit is le lehetett volna szervezni bőven?


Vagy hagyjam a francba?



2022. márc. 30. 03:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Mint a mesékben! XD
2022. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak ez a valóság ;)
2022. ápr. 11. 00:58
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja, a végén még te is elhiszed! :D
2022. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!