Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi az ismerkedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az ismerkedési stratégiája neten, és mik a tapasztalatai? Mi válik be, mi az előnyös, mi hátrányos szerintetek (képek, szöveg, stb.)?

Figyelt kérdés

Gondoltam összegyűjthetnénk a tapasztalatainkat, ezzel is segítve egymást az ismerkedésben, illetve a veleményekre is kíváncsi vagyok, kinek mi vált be eddig, milyen stratégia, profil szöveg, profil kép. Ki mit szeret látni egy profilban, mit nem, mi a vonzó?


Pl. Hosszú, tartalamas profil szöveg, benne hogy kit keres/kit nem, milyen ember az illető, mik a hobbijai, stb. Vagy kevés szöveg, vázlatosan, csak pár szó, vagy egyáltalán semmi szöveg? A kép a fontos úgy is?


Elég 1-2 kép, vagy még több kell? Tükrös szelfi, vagy inkább más csináljon képet? Sima egyszerű arc, vagy legyen rajta más is? Egész alakos is kell? Lehet művészi? Mosoly? Csoportkép?



2022. ápr. 18. 22:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Számomra az lenne a legoptimálisabb, ha a profilképe egy igényes szelfi, vagy arckép lenne, ezen kívül 3-4 másik kép, amelyikből legalább egy egész alakos és legfeljebb egy félmesztelen, az is csak akkor, ha nem eröltetett.

Szerintem szövegből is jobb a hosszú. Olvastam már olyan szöveget, hogy egy amúgy arca teljesen átlagos srácról hónapokig álmodoztam utána.

2022. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy nagyon jó ötlet! Remélem nem fog elveszni ez a kérdés süllyesztőbe, és sokan fognak ide írni, mert engem is érdekelnének az ismerkedési stratégiák.

Sajnos én még nem jártam sikerrel... Néha azt érzem, hogy mindkettőnk részéről külsőleg meglenne a szimpátia, de egyszerűen nem mindenkivel könnyű elkezdeni beszélgetni. Teljesen érthetően unalmas már az embereknek a "Szia! Hogy vagy?/Mit csinálsz?/Milyen napod volt?" kérdésekkel indítani egy beszélgetést... Ezekből sajnos nem mindig alakul ki egy jó társalgás. Aztán ilyenkor jön az, hogy próbál az ember az elején valamivel kreatívkodni, bár gyakran ez sem sül el jól. Szóval nemtom mivel lenne ideális indítani.

Szerintem mindenképp tud dobni a profilon, ha van valami ötletes, egyedi profil szöveg, bár én úgy veszem észre, hogy a túl hosszú és személyes így először lehet, hogy egy kicsit sok. Én sosem tudtam igazán mit odaírni, ami egyedi, de nem erőltetett, szóval legtöbbször üresen hagytam, vagy csak röviden odaírtam, hogy kik/kik ne írjanak.

Ami a képet illeti, szerintem ott azon múlik, hogy mit keres az illető. Alkalminál szerintem elég 1-2 kép, ami inkább ez a "szexizős" tükörszelfi jellegű, ami a testi adottságokat hangsúlyozza ki. Viszont én úgy tapasztalom, hogy akik kapcsolatot keresnek ott nem igazán előnyösek az ilyen erőltetett félmeztelen képek... Max valami nyári, strandos kép, vagy ilyen profi fotóssal csináltatott póló nélküli kép fér bele, annál több az már félreértelmezhető. Ha kapcsolat a cél, akkor szerintem 3-4 kép az ideális, és ahogy a #1 is írja, legyen arckép, teljes alakos és az is előnyös lehet, ha az illető valamilyen a hobbijával kapcsolatos képet is berak (itt nem a 20 kilós halat tartó f@szira gondolok xd). A csoportkép általában nem túl előnyös, mert elvonhatja a figyelmet az illetőről.

De tényleg, ha valakinek valami nagyon bevált, akkor írjatok, mert eskü rámférne néhány tanács. :'D

2022. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 steven95 ***** válasza:
98%

Kezdeményezek, előbb küldök képet ha nincs kint, viszonzom a kapott képeket, arányosan. Ha átment a sajátos rostámon, a telefonszámot is elsőnek adom meg. Találkozzunk ott ahol 'Neked' megfelel. Üzenetben tisztázom mit várhat tőlem. Nincsenek kimondatlan dolgok. Találkozás 1-2 hét alatt, mielőtt elhal a csevegés vagy átcsap "jó regglet, hogy vagy :)" hamis és idegesítő rajongásba. Ha nem sikerül ezt elkerülni, akkor annak már befellegzett.


Hátrányok:


- félmesztelen /fürdőszobai /gatyára fókuszáló fotó

- igénytelen fotó

- beautycover fotó

- farokfotó

- farokméret feltüntetve


"komolyat keresek, de semmi jónak nem vagyok elrontója" 🤮


"kapcsolatot és szexet keresek"


"nincs elvárásom csak...legyen x magas, y testalkat, z év alatti..."


Üzenetváltások során még első tali előtt előjön a szex/ fétis/kanosság.

2022. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Fel sem menniniylen vackokra, az a legelőnyösebb. Időt, energiát pazarolsz a sok kamus, sz@r alakra, a végén meg semmi sem lesz belőle, vagy hatalmas csalódás, mert 30 évvel öregebb, 40kg-al nehezebb, mint hazudja. De sok sikert hozzájuk! 🤣
2022. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
A való világban élem az életem és keresem a partnereimet, nem online bohóckodok.
2022. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Jó de a való világ melegként nagyon nem egyszerű, legalábbis nem mindenkinek, és nincs mindenkinek lehetősége arra, hogy élőben ismerkedjen, hanem csak a net marad... Valakinek ez jelenti az egyetlen lehetőséged, nem bohóckodik, hanem a párját szeretné megtalálni
2022. jún. 26. 09:59
 7/27 A kérdező kommentje:
Remélem még írnak páran, tényleg hasznos lenne másoknak is. Segítsük egymást saját ötletekkel, stratégiákkal! 🙂
2022. jún. 26. 10:00
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van valóban bevált ötlet, nagyon csodálkoznék ám rajta! Az a kevés normális, aki meg neten maradt, és itt is legyen, statisztikailag kb. nulla felé közelít. A való életben kellene megtalálni, ahol nagyobb esély van bármire is.
2022. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

"nincs mindenkinek lehetősége arra, hogy élőben ismerkedjen"


Miért nincs?


Ott a Pride, lehet ott is ismerkedni (igaz évente csak egyszer). A weboldalukon vannak egyébb programok is.

Lehet kirándulgatni a VándorMásokkal.

Vannak melegbarát szórakozóhelyek is.


Annyi ezen az oldalon az elveszett, magányos meleg, össze lehetne hozni egy találkozót. Mondjuk egy pikniket a Margit-szigeten, vagy ilyesmi. Lehetőségek vannak, cselekedni kell nyávogás helyett.

2022. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Való életben van esély? Hát, itt falun nem hinném, sem egy kisebb városban. Vagy kisebb megyeszékhelyen mint Kaposvár 😅
2022. jún. 26. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!