Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én tartom észben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom észben a coming outom évfordulóját?

Figyelt kérdés
2 éve és 3 napja mondtam el először az egyik legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok. És teljesen jól fogadta. Amúgy csak azért tudtam mejgyezni ezt a dátumot mert május 17 az Homofóbia, Transzfóbia és Bifóbia Ellenes Világnap. Csak coming out után tudtam meg, hogy ennek a világnapja van szóval nem terveztem, ez csak a véletlen műve.

2022. máj. 20. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én ma tudtam meg, hogy ennek van világnapja

😳😳

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
Szerintem igen. Fogalmam sincs mikor volt neked, még úgy másnak sincsen. :)
2022. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennek is van világnapja?
2022. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi ha buta a kérdés de ezt miért kell megünnepelni mint egy szülinapot pl?

Értem a lényeget, de ez mégiscsak magánügy, nem?

2022. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 steven95 ***** válasza:
100%
A "magánügy" szó használata a butaság, nem a kérdés. Naponta szembesülünk a szexualitással de csak akkor "magánügy" ha egy "nem vagyok homofób de" személy összetalálkozik a homoszexualitás bármely apró jelével. Azt, hogy miért van világnapja, nem tudom, azt sem, hogyan lehet valamiből világnap.
2022. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 16:43

Minden kö*ögségnek van már világnapja. Akkor ennek miért ne lenne?

2022. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
#5 nem vagyok homofob!! Kedvelem a fiúkat biszex vagyok. De akkor sem értem ez miért egy évforduló vagy micsoda. Vagy "ünnep". Én arra gondoltam ki mikor mondja el a családnak, barátnak satöbbi az a magánügye. Vagy nem?? 🙄🙄
2022. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 steven95 ***** válasza:
95%
Nem állítottam, és akkor félreértettelek.
2022. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám ezt ünnepnek. Csak azért jó vissza emlékezni erre mivel nagyon sokat küzdöttem azzal, hogy elfogadjam magam és sohasem gondoltam volna, hogy valaha barkinek is elmondom, hogy meleg vagyok. Május 17 azért marad különleges mert először lehetem őszinte nem csak magammal, de mással is és gondolom ha biszex vagy és már tudja rólad valaki, akkor biztosan tudod milyen kő esik le a szívedről amikor elmondod valakinek.
2022. máj. 20. 22:35
 10/11 A kérdező kommentje:
És a kérdésem abból indult ki, hogy van e még valaki aki ugyanúgy ahogy én szovesen emlékszik vissza az első coming outjára.
2022. máj. 20. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!