Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szüleitek hogyan fogadták a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleitek hogyan fogadták a coming outot?

Figyelt kérdés
Az enyémek nem tudják annyira a helyén kezelni sajnos. Nem haragszanak rám, de azt mondták, hogy nem akarnak róla tudni.
2022. máj. 21. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Adj nekik egy kis időt. Valószínűleg összedöltek a jövőbeni elképzeléseik veled kapcsolatban, és ezt még fel kell dolgozniuk.


Nekem kisebb dolgok is szoktak csalódást okozni - pl ha valamilyen programot szervezek egy barátommal, minim már egy hete megbeszéltük, de utolsó percen lemondja...

Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy TE csalódás vagy. Egész egyszerűen nekik most át kell esniük egy gyászfolyamaton.


Amúgy én még nem outoltam. Várok addig amíg elköltözök 😅


23/f

2022. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Külön tudták meg.

Anyám rákérdezett és így elmondtam neki. Én sírtam ő higgadt volt és támogató. Azt mondta mindenben támogat, csak kér egy kis időt feldolgozni. kb egy hétig nem beszélt róla, utána magától jött érdeklődni.

Apám nehezebb eset volt. Évek kellettek neki, hogy gyanakodni kezdjen. Féltem is tőle, mert nem volt jó véleménnyel a melegekről.

Végül ő is rákérdezett, szintén elmondtam. Különös módon most nem bőgtem mint egye eszement... Ő annyit mondott, hogy a fia vagyok... mit csináljon velem, szeret így is. Meg nem halunk ettől. De nem szeretne tudni a dolgokról és a külvilág se tudjon.

Mostanában érdeklődőbb azért. De nem nagyon beszélek neki róla.

2022. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!