Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondjam el a kollégámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a kollégámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác kollégám aki nagyon jófej, okos és helyes. A mai nap folyamán elkezdett viccelődni maszturbálásal kapcsolatban. Aztán mikor szüneten voltunk, akkor el kezdett beszélni arról, hogy halgatott egy podcastot ami arról szólt, hogy Ukrajnán nagyon sok meleg pár harcol katonaként és mennyire borzalmas az, hogy ha ne adj isten meghal az egyik, akkor a másiknak nem mondhatják meg a kórházban, hogy mi van a párjával mivel papír hiánya miatt olyanok mint az idegenek. És amikor halgatta könnybe csordult a szeme ez miatt. Aztán kérdeztem tőle, hogy jó e lenne ha lehetne a házasodniuk 2 melegnek és ő azt mondta, hogy igen és ő ezt támogatja. Nem tudom miért hozta fel ezeket talán lássa rajtam, hogy meleg vagyok. És azon gondolkodtam, hogy el mondom neki, hogy meleg vagyok csak nem tudom ez jó ötlet lennee. Mivel nem akarom, hogy ez szét terjedjen rólam, mert az egyik családtagom is épp ennél a cégnél dolgozik és a családombol senki se tudja rólam max sejtik. A srác orientációja ismertlen számomra, lehetséges, hogy hetero, de a maszturbálásról viccelődni utána a melegekről beszélni ez kicsit fura nekem, de lehet csak szeretném, hogy meleg legyen és ezért próbálom megfogni minden szálat ami erre utal.

2022. szept. 4. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne mondd el.ez annyira necces.
2022. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban necces.


Ha mégis elmondanád neki, akkor azt csakis úgy tedd, ha már ismered annyira, hogy nem adja tovább senkinek.

És azért te is igértesd meg vele, hogy nem mondja tovább.

2022. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondanám el. Túl rizikós.
2022. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már régóta ismered és megbízol benne ... és tetszik, szeretnél tőle valamit... mondd csak el nyugodtan/idegesen. :)


De ha barátként gondolsz inkább rá, akkor felesleges, nem kell mindent tudnia a barátoknak se. :)


Egyébként meg, ha nem ismered annyira, akkor inkább ne mondd el.



1x vallottam be egy munkatársamnak, nem is azt, hogy meleg vagyok, hanem, hogy ő bejön nekem... :D Végül elmondta, hogy nincs ezzel gondja, de ő csak a lányokhoz tud vonzódni úgy. De nyilván neki azért mertem elmondani, mert bíztam benne, ha ez az eset lépne is fel, nem adja tovább, és sztem így is lett, mert a gyárban nem hallottam még vissza, hogy meleg vagyok, szóval ez már egy jó előjel, nekem ennyi elég is. :) Azóta is haverkodunk, és ennyi. Nem volt kellemetlen a helyzet azután se. :)


Visszatérve rád, ezt neked kell érezni. :) Azért előtte meg lehet fogni pár próba kérdéssel, hogy milyen csajok jönnek be neki stb. Nézni, hogy mennyire jön zavarba egy ilyen kérdéstől, mennyire őszintén mondja, amit mond, persze nehéz teljesen jól analizálni. :D Meg én is megedzőttem... pl. ha barátnőről kérdeznek... de múltkor jól zavarba hozott egy kollégám, mert erre nem voltam felkészülve, kérdezősködik, hogy volt-e barátnőm már... mondom volt, fél éve szakítottunk... gondoltam magamban, le is tudtam ennyivel a dolgot, de aztán megkérdi kolléga... hogyan hívták a barátnőmet... hát egy pillanatra leblokkoltam, mert a nem létező barátnőmnek kellett nevet adni, és váratlanul ért a kérdés. xD


Esetleg játszd el te is ezt. :D Hajrás! :D

2022. szept. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 steven95 ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján biztos jól reagálna, inkább azért nem mondanám el, mert "otthon sem tudják". Persze valahol el kell kezdeni pl egy barát előtt felvállani, csak azt is említetted, hogy van egy kis bújtatott szándék...
2022. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Úgy döntöttem, hogy nem mondom el. Mivel tényleg nem ismerjük egymást olyan jól és még ha minden egyes atommal ami a testemben van azt szeretném, hogy ő meleg legyen ez nem azt jelenti, hogy az is lesz. És mégha azzal nem lenne bajom ha a kollégáim tudják rólam (habár már hallottam homofób megjegyzéseket munkában) így sem érdekelne, csak a otthoni szituáció okozna gondot számomra.

#5 a barátaim többsége tudja rólam, hogy meleg vagyok így nem az a szitu, hogy senki sem tudja rólam.

2022. szept. 5. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Derítsd ki, hogy volt/van e barátnője.

Esetleg Te is előhozakodhatsz olyan történettel, ami két melegről szól, és vagy jó, vagy rossz dolog történt velük. Megfigyelheted közben, hogy mennyire érdekli a történeted, mik a reakciói.

DE, ha masuturbálásról esik szó, esetleg begjegyezheted, bevallhatod, hogy Te épp most voltál a wc-be megejteni. Vagy, hogy épp azon gondolkodsz, ki kéne verni a szünet végén. Még be is szólhatsz neki, hogy Ő nem akar veled tartani. (persze külön fülkébe)

De pl. egy közös zuhanyzás alkalmával is kiderülhet ez-az!

2022. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a maszturbálos dolog egy inside joke lett köztünk. (Inside joke=olyan vicc amit adott emberek tudnak és másnak nem érthető) Szóval erre legközelebb építhetek. De csak hétvégén lesz lehetőségem vele találkozni melóban.
2022. szept. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!