Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out után jobb lett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out után jobb lett?

Figyelt kérdés

Még nem estem túl rajta, és azt szeretném tudni h jobb lett-e miután a barátaitok közül valakinek végre elmondtátok? Rólam egyáltalán senki nem tudja, viszont nagyon úgy érzem ideje lenne.


18/F/bi



2022. nov. 18. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett jobb,sőt rosszabb.


Ha megbízol a barátaidba és tényleg olyan köztetek a kapcsolat akkor igen elmondhatod nekik.

2022. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nagy megkönnyebbülés elmondani valakinek. Olyan mintha egy hatalmas kő esne le a szívedről és nagyon jó, hogy nem csak te hordozod a súlyát ennek a titoknak. Ami nagyon fontos, hogy legelőször olyannak mond el, akiről tudod, hogy szinte biztosan takogato lesz és nem elutasító. És nagyon fontos, hogy bizz meg abban az emberbe akinek elmondtad.

Első lány akinek elmondtam nem ált hozzám annyira közel, barátok voltunk, de nem volt valami extra erős barátságunk, de ennek ellenére bíztam benne és tudtam, hogy elfogadó lesz mert többször hangoztatta, hogy támogassa az lmbtq-t . A másik személynek kicsit nehezebb volt elmondanom, mivel közelebb ált hozzám és már voltak homofób megjegyzései. De ennek ellenére elmondtam és ő is nagyon elfogadó volt és király volt végre nyíltan beszélni arról ki tetszik nekem és az ilyen témákról. Viszont kicsit meg is égettem magamat, mivel a második személy elárulta a legtöbb ismerősömnek azt, hogy nem vagyok hetero amit aztán az első lanytól akinek elmondtam hallottam vissza. És már nem is beszélek azzal a személlyel akinek nem volt annyi tisztelete felém, hogy a titkomat meg tartsa magának. Ezért vigyázz kinek mondod el. És ha elmondod és támogatni fognak, akkor nagyon jól fogod magad érezni. És végre szabadnak fogod magad érezni.

2022. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sokkal jobb Coming Out után.

Már akinek el mondtam legalább is. És mindegyik nagyon jól vette azt.

23 éves meleg srác vagyok.

2022. nov. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal jobb volt utàna,bántam miért nem tettem hamarabb !
2022. nov. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, sokszor jobb volt utána, már akinek elmondtam. De rossz élményem sose volt ilyen esetekben.
2022. nov. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 0224 ***** válasza:
100%

Sokkal jobb lett..

Vannak olyan emberek/barátok akikkel mindent megtudok beszélni és nem kell magamban tartanom a melegségemmel kapcsolatos dolgokat és ez nem emészt fel

2022. nov. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb. Nem kell magyarazkodnod titkolozni. Aki emiatt elfordul tőled állítólagos barát az nem is érdemli meg a barátságod.
2022. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal jobb lett utána. Volt 1-2 barátnak gondolt valaki, akit elvesztettem emiatt, de értük nem is kár. Sokkal könnyebb az életem, mióta tudják rólam. 34F (18 voltam, amikor elkezdtem coming outolni)
2022. nov. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak már bevallottam, hogy meleg vagyok, de képtelenség, hogy a Nagyszüleimnek, vagy körülbelül bárkinek akit ismerek, annak Coming outoljak. A saját tesóim, Anyám, Apám merően kijelentette, hogy ez nem férne bele nekik... Keresztények vagyunk, jómagam is, ugyanakkor tudom, hogy Jézus az elfogadásra buzdította az embereket, most ez úgy érvényét veszti, ha a saját családom szemszögéből nézem a dolgokat és nem hiszem, hogy valamikor lesz lehetőségem ezt az ,, élményt" átélni.
2022. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

#9 nem muszáj elmondanod rögtön, de ha magadhoz őszinte életet szeretnél élni, akkor egyszer bekövetkezik egy olyan pont ahol nem a családod érdekét kell nézned, hanem a sajátodat. Ilyen esteben ha elmondod, akkor lehet elfogadnak, lehet nem, de az is lehet, hogy sok idő fog kelleni nekik amíg elfogadják ezt ugyanúgy ahogy neked magadat kellett elfogadni. Próbálja kialakítani magadnak egy stabil életet jó baráti támogató kört és utána éld az életed, mert csak 1 életed van. Szerintem ha megkérded bármilyen olyan meleg férfitől aki egy nővel van házasággban, hogy meg e bánta ezt a döntést, akkor szinte biztosan azt fogja mondani, hogy igen. Nem éri meg egy hamis életét élni csak azért, hogy mások elfogadjanak. Csak te vagy magaddal 0-24 nem és a halálod napjáig magaddal leszel. Próbálj boldog életet élni.

2022. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!