Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, már egy ideje ismerjük egymást. Mindig ha együtt vagyunk, akkor jól érzem magam és imádom a személyiségét. De kevert jeleket küld nekem és bármennyire is szeretném, hogy meleg legyen attól féle nem az. És már 3 hete nem beszéltem vele és elhidegültek az érzéseim iránta, de találkoztunk csütörtökön és még ha 3 percig is voltunk egymással az összes érzés amit érzek iránta vissza jött és pár napja rá gondolok és hiányzik.

2023. márc. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás
2023. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"már 3 hete nem beszéltem vele és elhidegültek az érzéseim iránta"


Egyértelműen nem szerelemről van szó. Szerelemben nincs elhidegülés (pláne nem 3 hét alatt), csak lángolás és rajongás.

2023. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak vonzódsz hozzá.
2023. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy aztán írtam neki. És megírtam, hogy hiányoznak nekem a beszélgetéseink. Mondjuk ez lehet kicsit sok, remélem nem fogja túlgondolni.
2023. márc. 20. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság azóta? Mi lett a sztori vége?
2023. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát.... Miután ki írtam ezt a kérdést erre rá kb 3 hét után kiderült, hogy az egyik kolléganőnkel van együtt (amúgy egy munkahelyen dolgozunk es úgy ismerjük egymást). Amikor elmondta nekem, akkor eléggé kínos helyzet volt belőle. Őszintén nem értem miért volt kínos, ha ő hetero. De amúgy minden alkalommal amikor találkoztunk miután elmondta ezt az újságot, akkor eléggé kínos volt a helyzet nem tudom, hogy ezt csak én éreztem vagy ő is. De szerintem ő is teljesen érezi a helyzet kínosságat. És augusztusban coming outoltam és ő is tud arról, hogy meleg vagyok mivel instára tettem ki egy posztot (tudom sokan hülyeségnek nézik az ilyen falyta coming outot, de én teljesen önmagam akarok lenni és úgy a legegyszerűbb ha mindenki tudni fog róla). Coming outom után még kevesebbet beszélünk. Emlékszem az volt a legkínosabb dolog amikor coming outom után találkoztam vele es pont a barátnőjével mentek át és teljesen lehetett érezni a levegőben a feszült levegőt. Nem értem miért van ez így. Amúgy a srác 27 éves én vagyok 21. De alapból már nem akarok vele semmit és eltüntettem annak a lehetőségét, hogy valaha is lesz köztünk valami. És nemrég kezdtem ismerkedni másokkal. Mindenesetre még mindig nem tudom miért olyan kínos az egész dolog közöttünk miután lett barátnője ha ő nem meleg erről arra célzok, hogy kitudja nem e érzet ő is irántam valamit, de ezt már sohasem tudjuk meg.
2023. okt. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!