Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van bármilyen oldal/bármi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen oldal/bármi lehetőség, ahol melegek ténylegesen ismerkednek?

Figyelt kérdés

Mármint hogy nem csak szexet keresnek az emberek, hanem normális kapcsolatot, szerelmet.....

Remélem az ilyen emberek még nem haltak ki teljesen


2023. jún. 19. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet nem lehet keresni. A szerelem az 1 állapot. És a szerelem nem úgy jön,hogy eldöntöd,hogy most xy-ba szerelmes leszel. Az kialakul.


Romeo, Tinder. Rengeteg ember keress kapcsolatot. Én is ott találtam. Mind2 tartós kapcsolatom ezeken az oldalakon alakult ki. És a harmadik is ami 3 éve tart.


23F

2023. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanaz a pálya mint a hetero társkeresőknél - elvileg társkereső de a pasik 99%-a csak dugni akar semmi mást.
2023. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
melegek nem alkalmasak semmilyen hosszútávú kapcs-ra, ők maguk mondják
2023. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos,de igaz amit írt a 3-as :(

Tapasztalat is, hallomás is ezt támasztja alá.Másfél - két év már hosszú kapcsolatnak számít sajnos.De még ezt sem bírja ki a legtöbb...

Szerelem pedig alakul,nem azonnali.Lehet,olyanba lesz az ember szerelmes akit mások nem látnak szépnek,vagy jónak.És mégis...

2023. jún. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nincsen,a többség hatalmas kamus
2023. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Az 1-es válaszolóval egyetértek. Tinderen vagy romeon is vannak bőven emberek akik kapcsolatot keresnek, én is ott találtam meg a páromat.
2023. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Kis faluban élek

2 meleg pár is van akik

Több mint 20éve együtt vannak

Viszont van vagy 20 biszex pasi akik, a romeon Grinderen "rársat keresnek" címszóval közben Othon ott a 3gyerek asszony, ők eléggé le rontják ezeket a statisztikákat.

Van amelyik, hónapokig is képes bepalizni egy fiatalt vagy évekig,aki nem sejt semmit.

2023. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés? Felejtsd el, ha nem felelsz meg 110%-ig az előre elképzelt elvárásoknak már választ sem kapsz, nemhogy kérdést...
2023. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!