Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok szoktatok kezdeménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok szoktatok kezdeményezni ismerkedést/szexet? Aktívok mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Passzívok ti szoktatok netes társkeresőn ráírni arra, aki nektek tetszik, hogy randira hívjatok, ismerkedjetek vele, vagy direktben alkalmi szexet beszéljetek meg? Vagy inkább vártok és jobban szeretitek, ha az aktív kezdeményez? Mik a tapasztalatok aktívok?

Vagy akár személyesen, nem csak társkeresőkön, mondjuk buliban, fesztiválon, szaunában, utcán stb.


Azért is kérdezem, mert én is passzív vagyok, viszont én valamiért nem szeretek kezdeményezni, van bennem egy gátlás ilyen téren, vagy inkább csak nagyon imponál, ha az aktív kezdeményez. Illetve, a profilomban minden lényeges ki van írva, több képet is kiraktam magamról, és úgy vagyok vele, hogy aki már megnézett akarna valamit tőlem rám írt volna.


Tudom, hogy a passzívság nem egyenlő azzal, hogy felénk, lányos, de kíváncsi vagyok, hogy van-e összefüggés azzal, hogy a passzívok kevésbé kezdeményező típusúak, mint az aktívok.



2023. szept. 11. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő félnek tennie kell,hogy történjen valami jó...
2023. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de az első lépést csak 1 valaki teheti meg
2023. szept. 12. 07:13
 13/16 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: ha jól értem, akkor te akkor mindenkivel összejössz/lefekszel, aki jelet ad neked? Gondolom azért te is válogatsz a jelentkezők közül, neked sem jön be mindenki, nem? Így máris nem "hölgyválasz" van.

És miért lenne felesleges, hogy te aktívként kezdeményezel, ráírsz arra, aki tetszik, céltudatosan? Lehet elutasít, de lehet nem, csak félénk volt kezdeményezni és arra várt hogy más tegye meg. Sok fiatal, lányos passzív félénk, bátortalan, bizonytalan, mint én. Vannak persze a bevállalós, nagyszájú, vad passzívok is, akik kirakják a feneküket a kirakatba és bátran szexelnek.

2023. szept. 12. 07:17
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem lehet tudni, ki aktív (vagy meleg egyáltalán). Sajnos még sosem szoptam le senkit, de nagy vágyam. Csakis passzívként.
2023. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért nem lehet egy passzívnak kezdeményezni?

Ha tetszik valaki, akkor rá kell írni. ha viszaír, akkor már valami elindult. Ha viszont tetszel, akkor lehet folytatni.

Kérdező! Ha valakivel megismerkedsz, azzal nem kell azonnal lefeküdni. Ha megvan a szinpátia, akkor majd kialakul minden.

Ha nincs, akkor lehet azt mondani, hogy sajnos Te mást keresel.

2023. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 ment a zöld😁
2023. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!