Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Milyen hosszúak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Milyen hosszúak voltak az eddigi párkapcsolataitok?

Figyelt kérdés

dec. 9. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb az 1 év volt. Tudom, ciki, de én úgy vettem észre, hogy a melegek válogatósabbak. Persze ez nem azt jelenti, hogy ronda vagyok, vagy nagyok az igényeim, csak hát na. Én ezt vettem észre.
dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0 perc
dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első öt év, második másfél év, harmadik pedig két és fél év.
dec. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most tartunk a 16. közös évünkben. 👨‍❤️‍👨
dec. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén és tiszta szívből gratula Nektek, kedves 4 -es !

Boldog és szeretetben teljes továbbiakat kívánok !

dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első komolyabb pasimmal volt k.b. 2 év 4 hónap szünettel. Balfék volt távkapcsolatból váltani és exe 5 év után hagyta el őt ezért.


A héten párommal 4 évet ünnepeltem eredeti évforduló szerint, de közben 2 és fél évre szétszakított minket egy Marci nevű illető. Én harcoltam ellene, visszatért hozzám, a társaságot elzavartuk, nyáron hozzám költözött, és sokkal nagyobb a szerelem.

dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 5 éves volt

A második most lesz 5

dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!