Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudtátok, illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, illetve mikortól (milyen idősen) hogy milyen nemi szerepre vágytok?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasni itt hogy meleg illetve biszexuális fiúknál, férfiaknál mikor tudatosult és lett elfogadva a nemi identitásuk...na de az mikor és hogyan történt hogy az ezen belüli nemi szerep tudatosult? Hogy pontosan mire vágytok a partneretektől?

dec. 24. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megérzés alapján döntöttem el. Az a gondolat is vonzz, hogy más alatt legyek, de az a gondolat is tetszik, ha más legyen alattam - így én uninak gondolom magam.

18/f

dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a passzív szerep vonzott, nem tűnik úgy, mint ami változni fog, mert továbbra is imádom :D


23/F

dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindig a férfi fenekek nagy csodálója voltam,a farkak nem nagyon érdekeltek - így nem is kell mondanom,melyik oldalon állok :)

És maradok is végleg !

dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálgattam maszturbálás közben, mi esik jól, így eldőlt, szexben milyen szerepre vágyom. Érzelmi téren meg majd kspcsolatban elválik :)
dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel kiforrja magát.. igazából nálam az adta a választ, hogy egy pasiban leginkább a farka izgató számomra és mindig arról fantáziáltam, hogy én vagyok a passzív fél, fordítva csak nagyon ritkán. Aztán amikor kipróbáltam az anált, végleg tudatosult, hogy na ez az amit imádok és ezt akarom! :) Adni csak akkor, ha egy kapcsolatban a párom is ezt szeretné. Nálam amúgy 20-on éves koromban tudatosult, hogy a pasikhoz vonzódom.
dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!