Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem bunkóság egy picit, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság egy picit, ha írsz az exnek karácsonykor, szülinapra stb, de meg sem nézi az üzenetedet?

Figyelt kérdés

Vagy még rosszabb, azt megnézi ha sztoriba kiposztolsz valamit, de arra nem veszi a fáradságot, hogy ennyi visszaírjon: köszi, neked is?


Nekem ez elég érdekes hozzáállás. Attól mert szakítottunk, továbbra is emberek maradtunk.



jan. 12. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Minek írsz neki. Vége, ennyi, el kell engedni és elvágni minden szálat, hogy új életet kezdhess
jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Ő biztos ember maradt, de belőled láthatólag egy troll lett.
jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Engedd el baszki, ennyi!


Fas,znak kínzod magad?


Mazochista vagy?

jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Van aki nem szereti tartani a kapcsolatot az exeivel. Az ilyen semmitmondó "boldog szülinapot - köszönöm " párbeszédek üresek és feleslegesek.
jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez, nem illem kérdése.
jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem jólesik, mikor egy barátomnak, valakinek eszébe jutok ezeken a napokon. És rámír.
jan. 12. 13:26
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az exed az nem a barátod, volt köztetek szexuális kapcsolat, baráti kapcsolatban nincs. Nem értem az olyan embereket mint te, imádjátok a "múlt hulláit" simogatni. Ami volt elmúlt, lépj túl.
jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Rám is rám szokott szokott írni a exem szülinap, karácsony vagy újév alkalmából.

Nekem nagyon kellemetlen. Nincs kedvem hozzá. Válaszolok rá annyit hogy "Kössz! Neked is!". De magamtól eszembe nem jutna írni neki.

Lehet neki is kellemetlen és azért nem válaszol hát-ha egyszer megunod és nem írsz többet.

Mi amúgy jóban vagyunk az exemmel. Szoktunk segíteni egymáson. Múltkor 45 percet beszéltünk telefonon (kb 5-6 havonta beszélünk) hogy kivel mi van, mi van a munkában, a házzal, stb... De a többi az csak üres kötelezettség.

jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Egy módszer van az ilyenre.

Exet törölni kell,tiltani kell és ami a legfontosabb ,NEM szabad visszaengedni,újrakezdeni.

Nagyon nehéz ezeket megtenni,de muszáj - főleg,ha az ex szakított!

jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan volt egy exem akivel annyiból állt a beszélgetésünk vagy 2 évig szakítás után, hogy ő írt, hogy "boldog szülinapot/ névnapot/ karácsonyt/ új évet/ nő napot/ húsvétot" én pedig mindig vissza írtam, hogy köszi. Amikor írt egyszer külön nagyapám névnapja miatt (akivel még csak nem is találkozott soha) végleg letiltottam, mert nagyon kellemetlen volt az egész.

Attól, hogy már nem vagyunk kapcsolatban még nem leszünk barátok

jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!