Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem bunkóság egy picit, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság egy picit, ha írsz az exnek karácsonykor, szülinapra stb, de meg sem nézi az üzenetedet?

Figyelt kérdés

Vagy még rosszabb, azt megnézi ha sztoriba kiposztolsz valamit, de arra nem veszi a fáradságot, hogy ennyi visszaírjon: köszi, neked is?


Nekem ez elég érdekes hozzáállás. Attól mert szakítottunk, továbbra is emberek maradtunk.



jan. 12. 12:21
1 2
 11/15 DominikX ***** válasza:
100%

Engedd el. Most én is ezeket a köröket futom az exemmel, de nem hiszem, hogy megéri. Vagy az egyik fél többet akar a másiktól, vagy toxikus lesz az egész stb.

Nehéz elengedni valakit, főleg akkor ha nem gyűlöletből, rossz események miatt történt a szakítás, de egyszerűen muszáj meglépni, különben sose gyógyulnak be azok a sebek.

jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De mi volt ebben a kellemetlen? Mondjuk ha egy olyan pasiról van szó, aki bántott az más tészta. Én amúgy olyan exeket is ismerek, akik együtt élnek, pedig 2 éve szakítottak, együtt vásárolnak, főzbek, közben mindeketten ismerkednek. Szerintem ez sokkal normálisabb, mintha a másik kedveskedne, te meg letiltod. De persze nem tudom, mi volt a háttérben.
jan. 12. 17:07
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Tudni kéne, hogy milyen volt a kapcsolatotok, miért szakítottatok, közös megegyezéssel történt-e, vagy valamelyikőtöknek nagyon fájt stb.


Egy ilyen kérdésre nem lehet objektíven válaszolni a fentiek ismerete nélkül.

jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet én vagyok a fura, de én baráti szinten maradtam az exeimmel, rendszeresen találkozunk, elmegyünk kajálni, táncolni stb úgy, hogy amúgy évek óta van pasim és neki ez teljesen rendben van. Attól, hogy az exekkel nem jött a dolog össze, még nem fogom kidobni őket az életemből, amikor tök jó fejek, jól elvagyunk, és soha fel se merült a szex mióta pasim van.
jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Jóban vagyok az exemmel, néha beszélgetünk, de annyi.
jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!