Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy bunkóság ilyet társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság ilyet társkeresőn kiírni?

Figyelt kérdés
Bunkó dolog, vagy esetleg sértő lenne-e azt beleírni bio-ba, hogy csak a feminin fiúk iránt vonzódom? Általában maszkulin férfiak vannak az oldalakon, többnyire tőlük kapok üzenetet. Eleinte korrekt voltam mindenkivel, és közöltem, hogy nem érdekelnek, de sajnos sokan nem értettek a szóból, és csak nyomultak.

febr. 29. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele, nincs abban semmi bunkóság. De a többség el sem olvassa, vagy szimplán csak hülyék értelmezni pár mondatot.
febr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bunkóság benne
febr. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bunkóság. Sőt az illető tudja hogy nem személyesen ellene szól az elutasítás. Ha nem írod bele, többen érthetik félre mikor elutasítod.
febr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Abban nincs semmi bunkóság, ha kiírod, hogy kit keresel. Részben erre is van a profilod. Megspórolsz vele egy csomó felesleges kört.
febr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. De írd le mit értesz alatta mert így meg majd a női ruhás ok nyomulnak
febr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.Teljesen rednben van.
febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fogják elolvasni, vagy akkor is beprobálkoznak. De egyáltalán nem bunkóság. De még ha az is néhány embernek, az nem az ha ök meg figyelmen kivül hagyják? Szerintem az rosszabb. Ha neked ez jön be akkor ez, nem kell megfelelned az ö elvárásaiknak.

Ez olyan hogy nekem ko volt írva hogy csak tartós, komoly kapclatot keresek, de ettöl még ugyan ugy beprobálkoztak az alkalmizók. Egy ponton már nem foglalkoztam az ilyen emberekkel. Ez is lehet hogy bunkóság, de az is hogy ök figyelmenk kívül hagyják azt amit én kiirtam.

febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd bele, látod sokan úgy se olvasnak profilt. És írd körül hogy mire gondoltál
márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem írd bele nyugodtan, általában a hirdetést feltevők nagy része a világát nem tudja, nem hogy a bemutatkozást nem olvassa végig. :-)


Szerintem fontos, hogy jelezd azt, akit ALAPVETŐEN keresel - még akár segítünk is egymásnak, mivel én meg férfias fiúkat keresek... ;-)

ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!