Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Valamilyen nyilvános helyen, pl tömegközlekedési eszközön láttátok, hogy valaki a telefonján szexpartner kereső oldalt néz. Ha igen, reagáltatok rá valahogy?
márc. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csinálok ügyet ebből, ugyanúgy nézegetem a nőket meg a travikat ott ha partner nézek arra a napra vagy kíváncsi vagyok jöttek e újak
márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavar én is megszoktam nézni vannak e újak
márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem kolis társat mikor láttam mit néz hogy mire vágyik. Mondta hogy ki van éhezve, vázoltam neki,ha sötét van megtudja mondani hogy csaj szopja le vagy én? Nem kellett több érv. Pár nap múlva már sötét se kellett, majd a szexre is rámentünk. Veszteni valóm nem volt, ha nem lett volna rá vevő akkor azt mondom hogy csak vicceltem :)
márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!