Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érzékeny, határozatlan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny, határozatlan, kicsit esetlen passzívként van esélyem komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A minap olvastam itt egy kérdést ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_.. és igazából 1/1 magamra ismertem a kérdező leírásában írt jelzőkről. Én viszont nem játszok rá, hanem szociális fóbiám van és egyszerűen csak nem tudok mit kezdeni magammal, ha ismerkedek/találkozok egy fiúval, aki nagyon tetszik, és ilyenkor csak kínosan tudok viselkedni, amíg fel nem oldódok. Ugyanakkor nagyon érzelmesnek, érzékenynek tartom magam és szeretem az intim pillanatokat, amikor "babusgatnak". Illetve nekem is az jön be, ha az aktív határozottabb (nem kontrolláló mértékben azért).


Így van esélyem komoly kapcsolatra vagy ez így egy turn off, ahogy van? Vagy irreálisak az elvárásaim? Annál a kérdésnél páran írták, hogy ezzel nincs bajuk, de azért érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről.


Ps. ne savazzatok légyszi, próbálok fejlődni amiben rossz vagyok c:


22f



ápr. 18. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

A meleg világban bárkinek kicsi az esélye párkapcsolatra, pláne még ha mentális hátránnyal indul.


Persze majd sokan leírják itt, talán priviket is kapsz majd, hogy pont ilyen férfira vágynak blah, blah. De a végén az eredmény nulla és zéró között lesz majd.

ápr. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen így van,ahogy az 1-es válaszoló írja.Van esély párkapcsolatra,főleg, ha valaki nem szexen át kezdi el és igénye van érzelmekre is !

Férfiként évek óta szeretnék ismét egy egyszerű,szolid és érzelmes társat.Tudom,hogy van ilyen,ezért bízom is.

Mondjuk korban nem a kérdezőhöz állok közel.


De neki is azt üzenem,hogy lesz párja biztosan.


F/Bp

ápr. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom hogy amit leírtál magadról azzal nincs semmi gond.szocializálódni kell picit ,és meg kell találni azt az aktív párt aki teljes türelemmel és sigazi szeretettel fordul feléd.
ápr. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ennyiből nem lehet megállapítani valakiről, hogy az élete társa lenne-e, de aranyosnak tűnsz. Mert azok jobbak, akik egyáltalán nem kötődnek, nem lehet őket komolyan venni, öt pasival kavarnak párhuzamosan, eltűnnek stb? Szerintem alapvetően pozitív jellemvonások, amikre utal a kérdező. Nyilván a szociális fóbia egy betegség, és az élet más területein is okozhat gondot, de még mindig közelebb áll hozzám az ilyen "mimóza", mint a "Jó a segged, kő' kóla?" "Naná, többször is" szintű "kapcsolatok".
ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Így van esélyem komoly kapcsolatra vagy ez így egy turn off, ahogy van?"


Hogy erre is válaszoljak, ha nem laknál az ország másik felén, nem lennél nálam sokkal fiatalabb, és keresnék társat (vagyis nem lennék egy csődtömeg), akkor nem turn off, hanem turn on lenne a szememben :) Legalábbis, így első olvasatra.

ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1-es, hasonló helyzet miatti a keserűség?
ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem irreálisak az elvárásaid.


Meg kell találnod azt az embert, akiben megbízol és együtt előre tudtok haladni. Attól, hogy néha félénk vagy (ami passzívként sem hátrány) még ugyanúgy tetszhetsz másoknak.

A határozatlanság amin javítanod kellene, gondold át mi az amit szeretnél.


Aktív vagyok, eléggé határozott. Ennek ellenére az utolsó kapcsolatomban a párom meg tudott lepni már ismerkedéskor, teljesen más volt, végülis akkor tudtam, hogy a párom lesz. Teljesen más világ, vicces és őszinte.

2-3. kapcsolatom között sok ismerkedés volt, de senki nem győzött meg. Volt egy elhatározás, követtem.

ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jani Belucci ***** válasza:
50%
Esély mindenre van, csak nem mindegy hogy mennyi. Hátrányból indulsz, ha nincsenek erős szociális készségeid. De ez tanulható. Én is hasonló helyzetből indultam. Nekem az segített, hogy randiztam, hiába ment szarul. Egy idő után már nem szorongtam, ha valaki újjal találkoztam, és egyre gördülékenyebben ment. Szándékosan kerestem az olyan helyzeteket, amik a komfort zónámon kívül estek. Pl elmenni egyedül egy melegbárba, és becsatlakozni egy társasághoz, vagy megszólítani egy nekem tetsző fiút. Apró lépésenként le lehet küzdeni ezeket a "gyermek betegségeket".
ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!