Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » F/24 N/37 szerelem, vonzódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/24 N/37 szerelem, vonzódás, kapcsolat. Szerintetek van esélye?

Figyelt kérdés

Inkább a tapasztalatok érdekelnének, mint a vélemények, ha volt már valaki hasonló szituba.

Itt is a férfinak kell kezdeményezni, vagy a korkülönbség miatt a nőnek?


2012. ápr. 8. 01:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Tuti páros
2012. ápr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Komoly vagy ironia?
2012. ápr. 8. 01:39
 3/33 anonim ***** válasza:

Esélye mindennek van, maximum 10 évig nincs is gond, de mi lesz mondjuk 20 év múlva?

F/44, N/57? És ha egyszer vége lesz, a nő kerül nehéz helyzetbe.

2012. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Hát te a fiu vagy ugye? Én nem jönnék össze egy ennyivel időssebb nővel de te döntésed
2012. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Most a jelen a lényeg. 10 év múlva lehet hogy már nem is élünk. Ki tudja még azt?
2012. ápr. 8. 01:44
 6/33 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2012. ápr. 8. 01:44
 7/33 anonim ***** válasza:
Hát egy 37 éves nő azért már elég érett és nem hiszem hogy ugyanazt akarjátok .De lehet hogy igen miért tőlünk kérded?:)
2012. ápr. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélye? A szerelem nem korfüggő. A kérdés az, hogy a dolog kölcsönös-e? Úgy látom a hölgy még nem tudja, hogy tetszik neked! Te kezdeményezz, mondd el neki mit érzel, addig ne éld bele magad semmibe!
2012. ápr. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen egy 39 évessel voltam nagyon szerettem,szeretem a mai napig.Imádtam vele lenni,a közelében,igaz szex nemvolt de sok simogatás és boldogság ért vele kapcsolatban,tanúltam is tőle sokat az életről,komolyabb lettem,nagyon sajnálom,hogy már megszakadt vele a kapcsolatom.én komolyan bele voltam zúgva és ő is belém,nagyon megérte,számomra ő az igazi és sokkal többet ér egy érett nő mint egy csitri korombeli !!! nyugodtan mond el neki mit érzel iránta ! Sok sikert !
2012. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan vettétek, hogy én a fiú vagyok. És, hogy miért kérdem? hát pont ezért, mert én a nő vagyok és nagyon megszerettem Őt,és nagyon vonzódom hozzá, és nem tudom, mit csináljak. Nem volt még fiatalabb partnerem, de szabad vagyok. Az ő irányából is az elejétől fogva nagyon is érzek valamit, de nem tudom, hogy ez több-e mint szimpátia és tetszés. Én meg nem tudom, lépjek-e, mert nem akarom elijeszteni, de csak rá tudok gondolni.Félek,hogy ő viszont a korkülönbség miatt sose lép. Szerintetek hogy lehet átlépni azt a bizonyos falat? Nem tudom, hogy bátorításra van-e szüksége, vagy inkább hódító típus? Nem akarom elrontani. Nagyon szeretném Őt.
2012. ápr. 8. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!