Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy meleg az unokaocsém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meleg az unokaocsém! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég náluk aludtam, és egy ágyban aludtunk (mert más nem volt), és kérdezett tőlem a nemi szervevel kapcsolatban nagyon sok dolgot, és mondta hogy neki most kezdett szőrösödni, és nagyon sok mindent kérdezett, és meg azt is kérte, hogy mutassak, meg neki pár dolgot(ha értitek) mert félt hogy fitymaszűkülete van. Szerintetek meleg?

Amúgy mindketten fiúk vagyunk, és ő fiatalabb nálam 5 évvel.



2015. máj. 13. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak kíváncsi szerintem
2015. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem, sztem tutira nem az nyugi, ismerem én már az ilyesmit...(félreértés ne essék, nem vagyok meleg)
2015. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján benned bízik meg annyira, hogy beszéljen ezekről a kényesnek ítélt témákról. Ráadásul mivel elég fiatal, még nem hinném, hogy rendelkezne kialakult képpel hovatartozásával kapcsolatban.
2015. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak kíváncsi, elvégre sok mindenről kell még tudnia..
2015. máj. 13. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kíváncsi, mint az olyan fiatalok általában. Inkább tőled kérdezte, mert benned jobban megbízik, mint az apjában. Közvetlenebb vagy neki. Miért kell lemelegezni. Majd, ha kikezd veled, akkor esetleg gyanakodhatsz.
2015. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nálad 5 évvel fiatalabb, oké, de akkor hány éves is? Amúgy, nem feltétlen; tőlem a tulajdon öcsém kérdezett anno ilyeneket és tudomásom szerint boldog hetero.
2015. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy meleg az unokaöcséd.

Ilyenkor sok a kérdés,kevés a válasz.

Te már idősebb vagy,amiben tudsz,adj neki tanácsot,oszd meg vele tapasztalataidat,érzéseidet.

Ha kiderül,hogy meleg,állj mellette,legyél te az az ember,akiben bízhat!

2015. máj. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de ez alapján semmi olyat nem mondott ami alapján azt lehetne kikövetkeztetni, hogy meleg.
2015. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, csak kíváncsi, semmi több.

Ha meg, homoszexuális lenne, akkor sem dől össze a világ.

2015. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg csak most kezdett ott szorosodni, akkor az azt jelenti, hogy mar belepett a pubertas korba es ilyenkor merul fel benne rengeteg kerdes. A legjobb dolog, amit tehetsz, hogy tamaszt nyujtasz neki es megprobalod tisztazni vele a dolgokat.


Az, hogy meleg-e vagy sem, azt meg hagyd ra. Lehet hogy az, lehet hogy nem. Mivel most kezd el erdeklodni bizonyos dolgok irant, igy csak most alakul ki benne az, hogy melyik nem kelt benne kivancsisagot. Ha esetleg a fiuk irant fog vonzodni, es te ezt eszreveszed, ne vard el, hogy mi hamarabb elmondja neked, hiszen neki ezt fel kell dolgoznia eloszor. De ha valoban ennyire szoros a kettotok kozti kapcsolat, akkor megnyugodhatsz, valoszinuleg az elsok kozott leszel, akinek majd elmondja. A lenyeg, hogy melegkent is fogadd el, mert errol nem tehet (ugy, ahogy senki mas sem)

2015. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!