Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy meleg az unokaocsém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meleg az unokaocsém! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég náluk aludtam, és egy ágyban aludtunk (mert más nem volt), és kérdezett tőlem a nemi szervevel kapcsolatban nagyon sok dolgot, és mondta hogy neki most kezdett szőrösödni, és nagyon sok mindent kérdezett, és meg azt is kérte, hogy mutassak, meg neki pár dolgot(ha értitek) mert félt hogy fitymaszűkülete van. Szerintetek meleg?

Amúgy mindketten fiúk vagyunk, és ő fiatalabb nálam 5 évvel.



2015. máj. 13. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szüleitől ilyet nem fog kérdezni. És tuti hogy nem meleg. Saját tapasztalat, hogy én ilyen dolgokat az osztálykirándulásokon beszéltem meg az osztálytársaimmal. Szóval valakitől megkelet kérdeznie. Szerintem segíts neki minél több dologban. Mármint minél több kérdésben.
2015. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"azt is kérte, hogy mutassak, meg neki pár dolgot"


és mutattál is? :)

2015. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mutattam....
2015. jún. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!