Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy egyre többen foglalkoznak a meleg kérdéssel, és a közeljövőben pozitív változás alakulhat ki?

Figyelt kérdés
Mostanában (ha csak a facebookot nézzük) akkor is tele van a bulvár melegekről, homoszexualitásról szóló cikkek. Pl.: Szidják egyikben ezt a politikust, aki rosszat mondott a melegkről, vagy tesztelik a budapesti lakosokat, hogy reagálnak egy sétáló meleg párra az utcán, vagy éppen csak heteroszexuálisok állnak ki a melegek jogaiért. Eddig én nem tapasztaltam ilyen aktív propagandát, és úgy érzem ha nem is hónapok de 1-2 év kérdése, és elérheti magyarország a melegekkel szembeni teljes egyenlőséget...

2015. jún. 3. 22:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én a hivalkodóan viselkedést meg tudom érteni, a megalázások, leköpések után a "Látod, mégis itt vagyok, és boldog vagyok, és élvezem azt ami vagyok szóval be lehet ***" arcát mutatja az ember...
2015. jún. 4. 16:03
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem, azt se, hogy kivisznek oda gyerekeket és tangás szőrös seggű hapsikat néznek, vagy transzfesztitákat. Szegény gyerek. Nem kéne ezt a b .zi napot erőltetni, be kéne tiltani inkább ebben a formájában.
2015. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év múlva teljes egyenlőség? Az kizárt. Nálunk nyugatabbra és északabbra sokkal elfogadóbbak az emberek a melegséggel szemben, de még ott sincs teljes egyenlőség - se jogi, se morális szempontból. Szerintem soha az életben nem lesz totális egyenlőség heteró és nem heteró között, mert homofóbok mindig is voltak és mindig is lesznek, akik majd tesznek róla, hogy ez ne történjen meg.
2015. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Csak törvényileg gondoltam, nem társadalmilag... Persze, mindig lesznek kivételek, akik ugyanúgy nem tudják elfogadni a melegeket.
2015. jún. 4. 22:17
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha még egyszer mutogatnák magukat csak, akkor oké, aznap megoldanám hogy ne menjek arrafelé.


De amikor utcán csinálják amit csinálnak, előttem, az nem 1 nap. Vagy ha ezt is belevesszük a prideot akkor 2 nap.


1-2 év után is ugyanúgy gusztustalannak és gyomorforgatónak találom két pár smárolását homoszexuálisok között az utcán....

2015. jún. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hamarosan jön egy hormonkezelés, és mindent be fognak állítani megfelelő irányba.


Ha esetleg lesz ilyen "kezelés", akkor azt is el tudom képzelni hogy kötelező jellegű lesz...


Mindenesetre ha lesz is, akkor 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ahol eddig elfogadták a melegeket ott is megváltoznak "elítélendő" felé a törvények majd... aztán aki szeretné hogy ne csesztessék, az úgy is kezelésre megy.

2015. jún. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ilyen kezelés soha büdös életben. Még ha lehetne is, akkor sem. Az emberek érdeke, hogy csökkenjen a népesség. Szóval ez a lehetőség teljesen kizárt.
2015. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem mintha így csökkenne, de ha nem lennék homokosak, akkor meg csak még többen lennénk.
2015. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A melegség nem hormon kérdése, hanem genetikai dolog. Volt egy magyar költő, aki homi volt, de nem merte felvállalni és nőkkel próbálkozott, volt felesége is, nem is egy, de nem volt valami nagy szexuális élete.
2015. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, mióta Orbán Viktor válaszolt az index kérdésére homofób napon, nagyon sok melegbarát cikk jelent meg, és ezt a meleg barátaimmal nagyon boldogan figyeljük. :)

Tényleg elindult valami. A társadalom elfogad minket, mi is kézen fogva járunk a barátommal, és bár néhányan megnéznek, nem ért minket semmijen bántás, sőt, sokan mosolyognak ránk. :)

De azt gondolom, hogy a melegek egyenjogúsága még a jövő zenéje.

De hatalmas utat járt be az ország az eltelt pár hónapban. ^^

2015. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!