Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg srácok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg srácok! Milyen érzés az, amikor egy másik srác farka a feneketekben van? Meg lehet azt az érzést fogalmazni, amit a belétek hatoló dákó kivált?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 19:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%

A Kérdező (10-es) hozzászólásával tökéletesen egyetértek!!!

A férfiak imádnak szexuális élvezetekben tocsogni. Viszont a világ legcsodálatosabb élményétől, a végbélben mozgó, élő, kielégülési vágyától duzzadó, kemény hímvesszőtől mégis elzárkóznak?! A világon nincs még egy olyan szép dolog mint egy férfi hím ivarszerve. Ráadásul minden (!) ami belőle jön tiszta, steril és nagyon egészséges. Én a párom hímvesszőjét imádom, amikor csak lehet csókolgatom és szopogatom. Szép, szőrtelen testét magamhoz ölelve boldogság tölt el amikor a számba vehetem a hímvesszőjét, és minden belőle kiürülő testnedvét ajándékként szeretettel fogadom magamba. Amikor pedig keményre felizgulva maga elé fordít és megemeli a csípőmet, hogy belém hatolhasson, mámoros érzés kerít hatalmába. Ilyenkor remegve várom, hogy belém hatoljon és uralva testemet élvezetére használjon végre. Szerencsére a párom könnyen felizgul és olyankor aztán nekem végem van. :)) Amikor a végbelemben van a kemény hímvesszője, belül olyanféle gyönyör áraszt el amit valóban minden férfinek meg kellene ismernie. Lehetséges, hogy a nők élnek át valami hasonlót párzáskor??

Engem nem enged önkielégítést végezni a párom, ezért péniszzárat kell viselnem állandóan amitől még nagyobb gyönyört vagyok képes megélni a testemben. Neki az a véleménye (és tökéletesen egyet is értek vele), hogy nekem kizárólag az ö nemi szervére kell koncentrálnom, hiszen az a dolgom, hogy csak azzal foglalkozzak, az enyémről pedig teljesen le is szoktatott. Azt mondta, hogy amikor önkielégítésre vágyom akkor bátran menjek csak oda hozzá és szeretgessem szépen az ő péniszét. Tökéletesen bevált szeretettel javasolom miden passzív fiúnak. Azóta kizárólag végbél szex közben van spontán ürülésem amitől még szebb a párzási élményem, és még jobban vonzódom a páromhoz.

2015. aug. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Felizgultam a szavaidtól. Én is nagyon szeretnék spontán, kéz nélkül elélvezni dugás közben, de eddig még nem sikerült. Nem tudom, hogy hogyan tudnék leszokni a saját farkamról. Én uni vagyok. A párom is uni.

Egy hetero pasi nem akar fiút ölelgetni, ezt értem. Neki nem olyan gyönyörű egy pénisz, mint nekünk, ezt is értem. De sokan sem a saját kezüket, sem a csajuk kezét, sem egy erre alkalmas tárgyat nem hajlandók feldugni maguknak, ezért lemaradnak a világ legnagyobb élvezetéről. Ezt már nem értem.

2015. aug. 12. 08:44
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Erre tudnám azt mondani hogy "isten mégsem heteronak teremtette a férfiakat"

Ugyebár a prosztata(mondhatni a férfiak G-pontja) izgatásával hamarabb elélvezhetsz, de mivel az a fenékben van....

2015. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%
13/13 ahha, ahha .... :))))
2015. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Azért jöttem ide mert szűz passzívként érdekelt a dolog, de amit leírtál 11-es attól teljesen felizgultam, hogy őszinte legyek. :D Nem szoktam ilyenekről nyiltan beszélni, de ezek a szavak annyira izgatóak voltak, hogy nem tudom már magamban tartani. :D Irigyellek őszintén szólva, hogy ilyen szerencsés vagy. :) 18/F
2015. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
én is felizgultam a 11-es mondataitól :DD csak idejöttem kíváncsian olvasgatni a válaszokat, mert tapasztalatot nem tudok írni, mivel szűz vagyok :) de megérte az olvasgatás :) 20/f
2015. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
én is felizgultam tőle :D
2015. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
én is felizgultam :3
2015. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
54%

Ha ez egy szexshop, itt lehet kapni olyan dolgokat is amit egyedül is lehet használni?

Feldugni magamnak?

2015. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%
az jó,ha a gerincoszlopodban érzed a makkját.és főleg ha szerelmes is vagy a barátodba,hogy ezt csak neked csinálja.
2016. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!