Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg srácok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg srácok! Milyen érzés az, amikor egy másik srác farka a feneketekben van? Meg lehet azt az érzést fogalmazni, amit a belétek hatoló dákó kivált?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 19:05
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
84%
Nezi meg valaki ezt a kerdest?? Lany vagyok,19 :) nem tudom mar hogy bukkantam a kerdesre, de kivancsi vagyok es olvasgattam. Hat be kell valljam engem is meghatottak ezek a szavak, es felizgattak. Paromra gondoltam egybol, hogy milyen erzes vele. Ugy erzem megfogalmaztad hejettem! Na a lenyeg lenyege, hogy a parom szereti, ha a kezemmel ott tevenykedek neki, kozben a himvesszojet is izgatva. Nagyon szeretnek neki prosztata-orgazmust okozni, de sajnos meg nem sikerult :( attol, hogy hetero, nem veti meg ezeket a dolgokat, szereti, es neha keri is hogy csinaljam. De sajat tapasztalatom is van az analis kozosulesrol. Nyitottak vagyunk ezekre a dolgokra. Prosztatam az nincsen, de nem rossz elmeny volt egyik sem. Picit kellemetlen az eleje de nem azert engedem neki, hanem azert az erzesert hogy oromet szerezzek neki, ha ez neki jol esik. Imadom, mert ott nyugodtan a magaeva tehet, nem kell a terhessegtol aggodnunk, batran elvezhet es kellemes is neki :) hat fiukak remelem nem kozositetek ki :)
2016. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jó érzés főleg ha meg van az összhang én imádom amikor tolja belém fokozatossan tövig nyomja és közben finoman mozog szeretem amikor élveznek bennem nem engedem hogy kivegye csak amikor elélvezett felemelő érzés!
2016. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
Az előző voltam 43 biszex ffi
2016. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Nemtudom milyen erzes de a 11 esrol magyon beindultam.

Akit esetleg erdekelne egy szuz segg irjon batran!

17/f/p

2016. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon jo erzes lehet. En probaltam mar a zujanyt, a vibratort es nagyon tetszettek! Sajnos igazi meg nem sikerult, mert Db-ben nem lehet nem kamus aktivot talalni aki ezt bevallalna, de errol mar le is tettem! Majd talan egyszer megadatik az erzes nekem is.


32 bi/p

2016. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A férfiak NEM 5%-a meleg, hanem 50%-a.


De nem csak a fizikai vonzalom van, hanem a LELKI is.


Ha létrejön a fizikai kapcsolat, akkor minden más ehomályosul, etűnik, csak a másik fiú/férfi létezik. Ez egy őrjítö vágy, kapcsolat a f/fiú iránt. Olyan , mint egy hatalmas vihar, amely amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozik és nincs semmilyen következménye. DE aki egyszer, csak egyszer kóstoljon bele, azzal holtáig meghatározta a sorsát és többé nem képes megszabadulni tőle.

2023. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!