Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék magamnak találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamnak találni egy pasit? Egyáltalán lesz valaha egy?

Figyelt kérdés

19 vagyok és sajnos senki se tudja, h meleg vagyok, viszont megöl a magány. A tény, h tartok az emberektől, a tömegtől. A legmesszebb amíg jutottam az annyi volt, h egy helyes srácot bejelöltem facebookon, majd rá írtam, de nem nagyon tudtam mit írjak. A másik dolog ami miatt nem beszéltem vele, mert sosincs egyedül, a képein is mindig nagyobb társaságokban van. Ő áll a középpontban. Nekem esélyem se lenne, plusz ha el is fogadna engem, én féltékeny lennék rá, mivel ő képes jól érezni magát emberek között.

Nem vagyok anti szoc, szeretnék bulizni stb, de bepánikolnék:S

Ugye amiért nem publikus a helyzetem, egy csaj már megemlítette, h nem érti, h miért vagyok még mindig szűz...ami viszont böki a csőrömet az pont a legértelmesebb csaj akit ismerek.[másik csaj] Ő ténylegesen anti szoc, de mégis képes normális életet élni....csak utána szétkiabálja, h utál mindenkit, kivéve engemxd



2015. szept. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se kedvelem a sokaságot, nem érzem jól magam nagy tömegben. Amúgy írhatsz ha van kedved:)
2015. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem szeretem a tömeget :D ha van kedved írhatsz nekem is. :)

A kérdésedre válaszolva, vannak meleg ismerkedős oldalak, bár talán még itt is. A ranid.gay.hu egy jó oldal, sokan vannak akik csak szexet keresnek ott, de sokan vannak mások is(barátkozás, levelezgetés,párkapcsolat) :)

2015. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt akard,akinek fb-on írtál,hanem keress teljesen új embert!
2015. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
HA pesti vagy talizzunk. Próbáljuk áttörni a határaid:)
2015. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Istenem, de cuki lehetsz :$ ha nem lenne barátnőm, most randira hívtalak volna :$
2015. szept. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KJUsul ***** válasza:
27%
Nekem nagyon megy az írás. Elég jól tudok mindenkivel irkálni oldalakon keresztül. Aztán találkozok vele és megkukulok. Csak hallgatok nagyokat és várom, hogy kérdezzen. Ez piszkosul idegesít mindenkit ezért nincs is senkim, se barát, se barátnő, se társ. De ha valaki már megismert és sikerült kihúznia néhány szót belőle, akkor viszont mindenről tudok társalogni, mert széles az érdeklődési köröm. Ha érdekellek írj nyugodtan és megbeszélhetjük a részleteket. Amit írtál nekem nagyon szimpatikus.
2015. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KJUsul ***** válasza:
0%
Ja hapsi vagy? Akkor sztornó!
2015. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
planetromeo.com
2015. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!