Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit éreznek azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit éreznek azok a homofóbok akik szembetalálják magukat egy hozzám hasonló -én nem vagyok meleg- meleggel aki 108 kiló izomban, és büszke magára, és 2x akkora mint ők?

Figyelt kérdés
őszintén azért kezdtem el testet építeni, mert az öltözködésem egyedi, és emiatt sokszor beszólogattak anno, sőt ki is kezdtek 1x velem. de mióta elértem a 90 kilót azóta érdekes megszűnt a beszólogatás. meleg felvonulás napján elmentem erre arra kis szivárványos zászlóval, várva a beszólásokat, de semmi.... 108 kiló vagyok 16% os tsz vel és brutálisan erős! jah, és hetero 2 barátnőm is van, de a szívem ügye a melegek sorsa!
2015. szept. 6. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én is elég egyedien öltözködöm, amiben nincs semmi kirívó...

néha érnek atrocitások, de az emberek nagyrésze kedvel, mert én is ugyan úgy ember vagyok, és bulizom, hülyülök stb.

talán csak azért van ez mert vékony vagyok. sokaknál aki vékony, és neadj isten szép az arca és tud öltözködni az kb márismelegnek van titulálva...

2015. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
En kifejezetten orulok az ien embereknek mint te. Nem kell valakinek melegnek lennie ahhoz h támogassa a melegek jogait, csak embernek. 14/f/m
2015. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11:

Inkább arról van szó, hogy aki vékony, azt gyengének és ezáltal "áldozat-típusnak" látják sokan. A kérdező is inkább erre utalhatott a kérdés feltevésekor.


Legyen szó akár homofóbokról vagy homokos zaklatókról, rablókról, kötözködő részeg emberekről, tehát az élet minden területéről.


Ha nem tudsz fizikai erőt felmutatni (vagy nincs nálad egy fegyver, amivel megvédd magad), akkor könnyű prédának látszol a legtöbb ember szemében. Legyen szó akár homofóbról, akár melegről.

(9-es válaszoló vagyok)

2015. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy heteróként gondolsz kiállsz a melegek mellett. :)

Persze aki fizikailag erős, az félelmet kelt. Meg ugyanakkor nagyon szexi :D

2015. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!