Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez valóra válhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez valóra válhat vagy csak álom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nagyon-nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot már sok ideje. Csak az a ,baj' hogy szerintem túl sok szerelmes filmet néztem vagy nem tudom, mert én is egy csomó dolgot úgy képzelek el mint a filmekben. Például hogy felkelek reggel én is és csinálok neki reggelit, főznék neki mindig, közösen edzenénk, megölelne engem, puszit adna a homlokomra stb. És az a legrosszabb hogy tudom azt, hogy a mai világban főleg a melegek között ilyen férfi nincsen mert mindenkinek csak a szex a fontos nem pedig a szerelem. És ilyen szempontból rosszul esik, jó persze lehet túlóztam pár dologgal és ilyen tényleg csak a filmekben van de én örülnék neki ha nem így lenne. Szerintetek ez hülyeség vagy kis eséllyel találni fogok ilyet? 21/f

2016. márc. 15. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Fiatalok közt ilyet nem fogsz találni!
2016. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok. Kicsit el is vagyok keseredve, de tudom,hogy nem lehetetlen ilyen pasit talalnom! :) Akad azert romantikus lélek is. Szoval kitartas!
2016. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 kovpet ***** válasza:
100%
Simán találhatsz, sokan szeretnének ilyet.
2016. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen, bár tény, hogy nem ez a jellemző. A barátom és köztem a mai napig olyan a kapcsolat, amilyennek te leírtad. Remélem te is megtalálod a párod. :)


26F m

2016. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a szex fontos hidd el. De a szex is fontos. A szex és a romantika 2 külön dolog. és VAN ILYEN amit te mondasz.
2016. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán valóra válhat. Nem állítom hogy egyszerű ilyet találni, de egyáltalán nem lehetetlen.
2016. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, akkor tényleg nem lehetetlen, köszönöm a válaszokat. ^^
2016. márc. 15. 11:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen vagyok....en teljesen remenytelennek erzem a helyzetemet de hatha majd egyszer talalok ilyet..:D Ne add fel te se, biztos megtalalod majd a szamodra legjobbat.:) 18/F
2016. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Találhatsz azért, én is pl. ilyet keresek :) Lehet hogy tényleg kicsit romantikusnak tűnik ahogy leírtad, de ilyennek kellene lenni egy jó kapcsolatnak, nem? Tény hogy a legtöbben nem így képzelik, de vagyunk egy páran akinek ezek a dolgok (is) fontosak, úgyhogy ne add fel azért :)

26/F

2016. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ha hiszed,ha nem én ilyen vagyok 21/F :)
2016. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!