Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez valóra válhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez valóra válhat vagy csak álom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nagyon-nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot már sok ideje. Csak az a ,baj' hogy szerintem túl sok szerelmes filmet néztem vagy nem tudom, mert én is egy csomó dolgot úgy képzelek el mint a filmekben. Például hogy felkelek reggel én is és csinálok neki reggelit, főznék neki mindig, közösen edzenénk, megölelne engem, puszit adna a homlokomra stb. És az a legrosszabb hogy tudom azt, hogy a mai világban főleg a melegek között ilyen férfi nincsen mert mindenkinek csak a szex a fontos nem pedig a szerelem. És ilyen szempontból rosszul esik, jó persze lehet túlóztam pár dologgal és ilyen tényleg csak a filmekben van de én örülnék neki ha nem így lenne. Szerintetek ez hülyeség vagy kis eséllyel találni fogok ilyet? 21/f

2016. márc. 15. 09:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

én is egy korombelit keresek, de eddig nem jártam sok sikerrel.

17F

2016. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia. Egyrészről szerintem butaság, hogy a filmekben látott minta alapján képzeled el az ideális párkapcsolatot, pont amiatt, mert az ideális fogalma rettenetesen szubjektív - ha majd hosszú távú párkapcsolatod lesz, meglátod milyen.

Nekem jelenleg két éve van valakim, és bár remek a kapcsolatunk és együtt is élünk, mégis ezek a dolgok többnyire az első pár hónapra jellemzőek, utána pedig el-eltünedeznek, pont amiatt, mert összecsiszolódtok. Persze, ez nem jelenti azt, hogy nem kellenek néha a párkapcsolatba ilyen romantikus gesztusok is. (Én is szoktam pl. főzni neki, amikor tudom, hogy későn ér haza; szoktunk néha eljárni közösen sportolni; nyílván adunk egymásnak csókot és puszit; elmegyünk étterembe, moziba, színházba, operába együtt.) De annak ellenére, hogy nem csinálunk minden reggel együtt reggelit, vagy vannak rosszabb napok, amikor valamelyikünk nem éppen annyira bújós, nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk együtt.

Ehhez kapcsolódna pedig a második megjegyzésem a kérdéseddel kapcsolatban: van ilyen. Vannak olyan melegek, akik nem csak szexet keresnek, hanem érdemi, komoly párkapcsolatot. Persze, nyílván sok a kamus, hülye, szexmániás és hasonló szerzetek, de nem szabad feladni, mert mindig lesznek olyanok, akik ennél többre vágynak. És mielőtt valaki hozzátenné, hogy én biztos sokkal idősebb vagyok és azért van ilyen párkapcsolatom: nem, 22 vagyok, a párom 19.

2016. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!