Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez valóra válhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez valóra válhat vagy csak álom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nagyon-nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot már sok ideje. Csak az a ,baj' hogy szerintem túl sok szerelmes filmet néztem vagy nem tudom, mert én is egy csomó dolgot úgy képzelek el mint a filmekben. Például hogy felkelek reggel én is és csinálok neki reggelit, főznék neki mindig, közösen edzenénk, megölelne engem, puszit adna a homlokomra stb. És az a legrosszabb hogy tudom azt, hogy a mai világban főleg a melegek között ilyen férfi nincsen mert mindenkinek csak a szex a fontos nem pedig a szerelem. És ilyen szempontból rosszul esik, jó persze lehet túlóztam pár dologgal és ilyen tényleg csak a filmekben van de én örülnék neki ha nem így lenne. Szerintetek ez hülyeség vagy kis eséllyel találni fogok ilyet? 21/f

2016. márc. 15. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

en is szeretem az ilyeneket de ha meg bejonnenek nagy bulik meg ilyesmik akkor az ugy lenne nekem tokeletes :)

ja es amugy en is halok meg aozktol akiknek a szex az eslo

19/f

2016. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy ilyen nincs, főleg je, az én korosztályomban (16-18), de tegnap megismertem egy srácot (18 éves), és tavaly március óta van együtt az a barátjával (17), azaz több, mint egy éve. Szóval elkezdtem reménykedni, hátha nekem is sikerül valamit találnom. :)

17/F

2016. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyet akarok. 16f
2016. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
22f pont ilyet keresek ,de amúgy létezik. Ja és milenne a reggeli??
2016. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valóra válhat, de türelmesnek kell lenned. Nekem is ilyen romantikusabb vágyaim vannak(persze attól még szexet is szeretnék a kapcsolatban:P). Olyan jó lenne egy társ, akivel talán együtt is tudnék dolgozni, így e téren is jobban megértenénk egymást...bár egy érzelmes művész is túl sok egy párkapcsolatban, szóval ki tudja:D

Másrészt viszont még hetero viszonylatban is hülyének néznek, mert vannak érzelmeim.:/

19/f

2016. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
én is rohadt nagy álomvilágban éltem, mindig is komoly kapcsolatot kerestem meg az "igazit". nagyon szerencsés vagyok, mert meg is találtam:) vagyis inkább ő engem. és a legboldogabb vagyok azóta:) mi együtt élünk több mint másfél éve és még mindig csinálunk reggelit, vacsit, ebédet egymásnak vagy közösen:) eljárunk edzeni és nagyon sokat puszilgatjuk egymást:) sok ilyen van a való életben is csak montázsdal nélkül:D
2016. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

Az én barátom ilyen :3 17f

Amúgy nem tudom mennyire hiszel az ilyesmikbe, de olvass/keress utána: gondolatok rezgései, teremtő gondolat.

Vagy csak a "sors", vagy csak "véletlen" az egész, talán mint a "nagy bumm".

Szóval igen, fogsz, de ez rajtad is múlik. Pl nem valószínű, hogy egy kifejezetten társkeresőnek szánt oldalon fogod megtalálni.

Tanácsaim..

Ha mindenképpen neten akarsz ismerkedni.

Gondolkozz, majd vesd papírra a legkedveltebb hobbijaidat, amiket szeretsz szabadidődben űzni, és hogy is mondjam, ami nem egy hetero emberre vall többnyire, de bármi jó, még írhatsz is hozzá pár személyes dolgot stb...

Aztán egy-két nagy csoportba rendezed, és neten kutakodsz az ilyesmi fórumok után, és talán belebotlasz majd a jövendőbeli párodba.

Én is ilyen úton, módon ismertem meg a barátomat, most lesz a hetedik hónapunk. :)

Ha pedig személyesen, akkor is valami ilyesmi módszerrel próbálkozz. Keress fel parkokat, helyeket, ahol veled egyidősek vannak, töltik idejüket, és heteken belül, becserkésznek, vagy becserkészel valakit. :D

Amúgy szimpatikusnak tűnsz :D ha van kedved még dumálhatunk. :)

2016. márc. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Wow

21F

2016. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak 20 év körülieket kerestek?
2016. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

# 17 vagyok.

Nem olvastam vissza mit írtam, de már nem vagyunk együtt.. :D xd

2016. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!