Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuális férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális férfiaknál miért sokkal gyakoribbak a szexpartnerek, mint a heteróknál?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, 19 éves, de még csak 1 szexpartnerem volt és szerintem jól van ez így, ettől nem vagyok kevesebb.

a melegeknél köztudottan magasabb az aids-esek aránya és részben azért, mert egy homoszexuális embernek sokkal több szexkapcsolata van, mint egy heteronak átlagban természetesen nem mindenkire jellemző.


melegek, ez rátok mennyire igaz? az én meleg ismerőseim olyanok, mint én, normálisak, élettársra vágynak. szóval az én tapasztalatom szerinte ez nem teljesen igaz. de ezt az állítást bebizonyították. szerintetek mi lehet ennek az oka, hogy a melegek között gyakoribb, hogy sokkal több férfin mennek át, m int a heterok, ráadásul védekezés nélkül.



2016. márc. 26. 12:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Uristen ez a kerdezo... olyan mint ha maganak akarna bizonygatni h a melegek rosszak... es folyamatosan gyokzodi magat hiaba magyarazza el neki barki... de nem?
2016. márc. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
96%

attól, hogy számadatokat is beleírnak nem lesz egy cikk tudományos kutatás:D miért szégyen rád nézve? te mindig odafigyelsz, megválogatod a partnereid, kész. miért kell ezen nyomorogni?:D nem is vagy kíváncsi más nézőpontra csak a sajátodat akarod kiadni magadból. én amikor elmentem bulizni és összeszedtem valakit, nem kértem el előtte a vizsgálati eredményeit. örülök, hogy te nem ilyen vagy, most dicséretet vársz?

de, akkor leírom az eredeti kérdésre a válaszom: szerintem azért gyakoribbak a szexpartnerek, mert a meleg párkapcsolat, mint azt gondoltam te is tudod, sokkal kevésbé elfogadott, mint egy heteró. ebből kifolyólag sokan el is nyomják egy életre és csak néhány kihágást engednek meg maguknak (akár már feleség és gyerekek mellett). sok fiú annyira szégyelli, hogy inkább csak sunyiban keresgél a társkeresőn valakit akivel kiélheti a vágyait, mert nem meri felvállalni. volt ilyen srácom, kiderült róla, hogy barátnője van és hitegetett, hogy szakítanak és velem lesz, de persze nem merte elhagyni. de azért megcsalni megcsalta velem egyszer, aztán eltűnt. így egyszerűbb volt. nem kellett elmondani az egész családnak és a barátnőnek. meg hát egy élettársat nehezebb eltitkolni (tapasztalom). azt meg senki nem látja kihez megyek fel szexelni egy két este. viszont ha párkapcsolatom van, ott már jóval több savat kapok (tapasztalom). ezért gyakoribb gondolom a melegeknél az alkalmi kapcsolat, mert elnyomják a komoly kapcsolat, a szerelem lehetőségét, mert azt nevelte belénk a társadalom, hogy ez rossz. nem élhetjük meg úgy a szerelmünket (legalábbis ebben az országban), mint egy heteró pár. de hát a vágyakat meg nehezebb elnyomni.

2016. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 moonlightsentinel ***** válasza:
85%

Bírom, amikor melegként valaki az erkölcsről prédikál :D Figyu, a tradícionális erkölcs szerint te is undorító, erkölcstelen dolgot művelsz, ami miatt a pokol tüzén fogsz égni. Pontosan ugyanabban a tűzben, mint aki össze-vissza kefélt. Pontosan ugyanolyan tisztátalan és bűnös vagy, mint ők. Szóval hagyjuk a tradícionális erkölcsöket, hidd el, melegként senkinek sem áll jól a Szűz Mária szerep :D


Ehelyett melegként inkább az alábbi értékeket kellene hirdetned: tolerancia, megértés, elfogadás. Ugyanis te is ezt várod el a heteroszexuális világtól. Azt, hogy attól, hogy te máshogy csinálod a dolgokat, még lehetsz normális ember. Akkor viszont ha toleranciát vársz el, az a minimum, hogy te is adj mások felé! Te a kapcsolatokat szereted, első kapcsolatodban vagy, ez oké. Van, aki nem a kapcsolatokat szereti, ez is oké. Egy ember normalitása nem attól függ, hogy hány szexpartnere van élete során. Attól, hogy egy, lehet még idióta, meg attól is lehet normális, ha száz. Tessék megtanulni tolerálni azt, aki máshogy csinálja a dolgokat, mint te!


Egyébként ezer oka lehet: nem kielégítő a szex a kapcsolatában, nincs épp kapcsolata, és vadabb időszakát éli, vagy elsősorban heteróként él, és titkolózik, stb. Személyenként más az oka. Alapvetően az az ok, hogy két férfiről van szó, nem pedig férfiról és nőről, de ezt már leírták előttem sokan.


A másik a HIV-fertőzésről beszélsz, hogy az emberek milyen felelőtlenek, stb. Nagyon helyes, hogy így figyelsz a védekezésre, így is kell. De valóban nem mindenki ilyen körültekintő. Viszont ehhez az égvilágon semmi közöd. Melegként elég csúnya dolog a HIV-fertőzöttek stigmáját tovább mélyíteni. Nem mindenki úgy kapja el a fertőzést, hogy ezer partnere volt, van, aki komoly kapcsolatban. Persze nem azt mondom, kell védekezni, meg észnél kell lenni, de ha valaki elkapja, azt nem kell körülállni és leköpködni. Elég baj lesz neki megbírkózni a betegségével. Szóval ne írj ilyeneket, hogy szégyen. Betegnek lenni szar dolog, de nem szégyen.


Melegként intoleránsnak lenni, na az rohadt nagy szégyen. Magaddal foglalkozz inkább, ne azzal próbáld meg megtalálni az önigazolásod, hogy azt bizonygatod, te mennyire jobb ember vagy a többinél. Nem vagy jobb. Ezt fogadd el, és boldog életed lehet, ahelyett, hogy ilyeneken idegesíted magad, hogy mit hogy csinálnak mások =)


21/F

2016. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

te jó Isten nem értettétek meg, amit akartam mondani!!!!

egyáltalán nem vetem meg azt, ha valakinek sok szexpartnere van!! sőtjó, ha jól él, egyáltalán nem zavar. ami zavar, az az, mint említettem, hogy nem körültekintőek, nem lehet ezt megérteni???

és igen, sokkal nagyobb az esélye, hogy beteg férfiakba bukok, mintha hetero lennék. ez a szégyen, nem az, hogy valakinek sok a szexpartnere, de egyébként normális és körültekintő. nem kell megint azzal jönni, hogy heteroknál is lehet, hogy magasabb az arány. lehet, nem tudhatjuk, de mégsem akkora, mint nálunk.


intoleráns vagyok? miért is?? nem azt mondtam, hogy ne legyen meleg és éljen heteroként paszátok meg. nem értem ebben mi az intolerancia? nekem is lehetett volna 30 szexparnerem is, ha jól esett volna és megválogattam volna, hogy kivel fekszek le. az más kérdés, hogy nekem ezzel az eggyel tökéletes és most nem vágyok másra. 3 éve tart. az, hogy nem fogadja el annyira a társadalom, attól még lehet valakinek tartós szex kapcsolata, mint nekem. bár ehhez tényleg nincs közöm, én nem azt vetettem meg, ha valaki gyakran váltogatja a szexpartnereit.


azokat meg utálom, akik meleg létükre temetik a melegeket. engem pl elfogad a társadalom, az egy dolog, hogy nem akarok most komolyat. férfias vagyok, egyáltalán nem látszik a másságom, mégis tudták rólam és pl a volt osztályok teljesen el is fogadott. egy hetero pasi meg is tetszett és olyan cuki volt, nem csinált belőle egyáltalán problémát.


aki meg meleg, de heteronak akar látszani, arról is megvan a véleményem. minek neki a csaj, ha végig férfiak farkára vágyik. ennek e kicsapongó életmódnak nem hinném, hogy az az oka, hogy a melegek nem merik felvállalni a másságukat.

2016. márc. 28. 12:00
 25/27 A kérdező kommentje:

fogjátok fel, hogy nem az a baj, hogy sok szexpartnere van valakinek.

hanem, hogy több a beteg, és ennek részben ez az oka, és az, hogy nem védekeznek az emberek.

okosok. én nem vagyok intoleráns, pont azt akarom, hogy jobban el legyünk fogadva, de ilyen viselkedéssel nehéz lesz.

még annyi, hogy tök mindegy hogy kapja el, ha párkapcsolatba, akkor sem volt elég körültekintő. de nagy részük biztos, hogy nem párkapcsolaton belül kapja el..

2016. márc. 28. 12:12
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

' De valóban nem mindenki ilyen körültekintő. Viszont ehhez az égvilágon semmi közöd.'


Itt a hiba látod. Akkor nem lenne közünk hozzá, ha az illető egy lakatlan szigeten élne, de mivel emberek között él, ezért minket sodor veszélybe a saját viselkedésével, így baromira van közünk hozzá!

2016. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
utolsó, igazad van! örülök, hogy egyetértesz velem.:))
2016. márc. 28. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!