Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuális férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális férfiaknál miért sokkal gyakoribbak a szexpartnerek, mint a heteróknál?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, 19 éves, de még csak 1 szexpartnerem volt és szerintem jól van ez így, ettől nem vagyok kevesebb.

a melegeknél köztudottan magasabb az aids-esek aránya és részben azért, mert egy homoszexuális embernek sokkal több szexkapcsolata van, mint egy heteronak átlagban természetesen nem mindenkire jellemző.


melegek, ez rátok mennyire igaz? az én meleg ismerőseim olyanok, mint én, normálisak, élettársra vágynak. szóval az én tapasztalatom szerinte ez nem teljesen igaz. de ezt az állítást bebizonyították. szerintetek mi lehet ennek az oka, hogy a melegek között gyakoribb, hogy sokkal több férfin mennek át, m int a heterok, ráadásul védekezés nélkül.



2016. márc. 26. 12:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
nem hiszem, hogy gyakoribb, mindenkinek van olyan időszaka, amikor nincs kapcsolatban és néha összeakad valakivel
2016. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
sajnos bizonyítottan gyakoribb.
2016. márc. 26. 20:57
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Én nekem a srác akibe bele estem 15 évesen egy random sráccal bepiálva vesztette el, és az elmúlt kevesebb mint 1 ében 20 különböző sráccal volt kalandjai... Nagyon cuki és aranyos srác meg minden, de tudom róla hogy van valami baj vele, érzem rajta. Tudom hogy az apja alkoholista volt, viszont én úgy gondolom hogy miután sose beszélt arról úgy igazán, se arról hogy mi miatt "okalt be" amikor 15 let, elképzelhetőnek tartom hogy történt ott valami nagyon gáz dolog és a srác a mai napig nem tudta feldolgozni, és ettől próbálja magát védeni, azzal hogy minden héten más sráccal van, mert így elhiszi magáról.
2016. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 ftf1983 ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy bizonyítva van az, hogy a melegeknek több a szexuális partnere, mint a heteróknak? Ki vizsgálta ezt és mikor?
2016. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%

az biztos,hogy a meleg férfiak jelentős része jobban élvezi vágyik az anonim szexre,és ez könnyebb is megszerezniük.

de:a heterók egy jelenős része ugyanígy van vele-csak ő fizet érte-prostihoz jár

2016. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
# 13 sajnos az írásod második felét nem értem. mégis mi vihet rá egy fiút, hogy 20 különböző pasival legyen egy időszakban?
2016. márc. 27. 18:20
 17/27 A kérdező kommentje:

# 14

ezt több kutatás bizonyítja, több helyen olvashatsz róla.


[link]

2016. márc. 27. 18:22
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Alkoholista volt az apja, és én arra gondolok hogy molesztálta, vagy valami egyéb szexuális jelegű visszaélés. Az ilyen embereknél nagyon gyakori az ilyen nagyon fiatal korban megjelenő, erősen kicsapongó nemi élet, pláne ha az emberünk nem is igazán tudta még feldolgozni... Személy szerint abban nem vagyok biztos, hogy magába van fojtva évek óta, vagy már kimondta, csak nem tudta feldolgozni.
2016. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

kutatás:D ugye tudod hogy az internetre bárki bármit felrakhat? :D

de legyen, akkor gyakoribb. miért zavar? mindenki annyi emberrel fekszik le ahánnyal akar. nekem voltak olyan időszakaim, amikor minden héten más fiúkkal feküdtem le. nem vagyok rá büszke de ez van. attól hogy, neked csak egy volt, miért zavar ha más különböző emberekkel csinálja? normálisnak tartom magam ettől függetlenül.

2016. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

utolsó.

az zavar, hogy az emberek nem körültekintően csinálják, pl olvashattad is, hogy nem mindig védekeznek. a homoszexuális férfiak sokkal te sokkal többen hiv fertőzöttek és nem véletlenül. ez rám nézve is szégyen. ezért zavar. az adatok önmagukért beszélnek. persze, vannak a heterok között is, hoy nem derült még ki, de még így is többen vannak a homoszexuális férfiak akár tetszik akár nem.

ha a körültekintőség jelen lenne, meggondolnák, hogy ki kivel fekszik le nem lenne ennyi fertőzött, jó nem nagy arány a 0,5%, de mégis lényegesen nagyobb, mint a heteroknál. lefeküdhetsz bárkivel, akiről bebizonyosodik, hogy tiszta. az adatok alapján nem így van, ergo több homoszexuális vagy biszexuális férfinak nem olyan fontos, hogy tiszta legyen a partnere, mert nem tesz meg mindent. na én nem ilyen vagyok, én kizárom az olyan embereket, akik nem voltak még szűrésen. beszéddel nálam nem ér el senki semmit. ráadásul sok is a hazug ember, ha pl a társekersőket nézem.

2016. márc. 27. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!