Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az a fiú aki kiáll a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú aki kiáll a meleg barátja mellett ha bántják és emiatt már ő róla is terjesztik hogy meleg, ő pedig csak hetero és egy KICSIT kíváncsi, az a fiú jól tette amit tett?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 23:29
 1/9 Érted?? ***** válasza:
100%
Hogy jó-e megvédeni egy gyengébbet az udiótáktól? Persze. Az, hogy ők mit gondolnak, nem számít, de ha nyomaszt, próbáld megbeszélni velük.
2016. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvédte a barátját. Ez erény! Teljesen mindegy, hogy ki milyen. Ha támadták, állj ki mellette :P Visszakapod az élettől, de azok is, akik bántják. Nem most, de mindenki számára visszajön egy karma.
2016. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy megvédted, bárcsak több ilyen ember lenne :)
2016. ápr. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tette! A barátjánk pedog jól esik hogy valaki kiáll mellette! Aki igy cselekszik nagyon jó ember!!
2016. ápr. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Barát mellett mindig helyes dolog kiállni, mindegy hogy milyen beállítottságú.

Igen, jól tetted!

2016. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes emberek ezen nem akadnak ki! Ha mégis akkot nem azok! Rendes volt tőled...
2016. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nemes lélekre vall és bátor döntésre, ha valaki kiáll olyan ember mellett akit bántani akarnak.

Pláne homosexualitásért ami a világ majdnem minden fejlett országában jogilag elismert párkapcsolati forma...

2016. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én heteró fiúként kiáltam a suliban, olyan meleg fiúkért,akiket nem is ismertem, csak pont hallottam amikor emiatt szekálják őket.
2016. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te figyu má, az ha kiállsz egy barátért mindíg jó dolog, de az haa valaki férfiakkal probálkozik, az nem kiváncsiság, hanem biszexualitás. Amugy meg a barátok mellett mindig ki kell állni!
2016. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!