Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik azt vallják, hogy teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt vallják, hogy teljesen normális dolog társkeresőkön nem válaszolni üzenetekre, ha a profilban tisztázva van, hogy kik írjanak, azok hogyan viszonyulnak ehhez?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy valaki akkor sem válaszol, ha a profilja szinte üres, kapott képet és esetleg még egy kérdést is.
2016. ápr. 21. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok (sajnos kb 10 emberből 6-7), akik a szőke hercegre várnak kék lovon. Így hiába nincs kitöltve a profilja, ha kicsit nem passzol bele az üzenetküldő a kívánt kategóriába, akkor még annyira sem méltatja az illető, hogy választ adjon.


Van olyan, aki csak nézeget az oldalon, és senkinek sem ír vissza, csak szimplán csinált egy profilt magának.


Szerintem inkább szánalmas az, amikor valaki a kedvességről, belső tulajdonságokról, meg "mindenkinek válaszolok"-ról rizsázik a profiljában, közben meg pont az ellentettje az illető. Az ilyeneket tiltani kell a francba, ezek soha nem fognak maguknak igazi párt találni.

Én csak azoknak nem szoktam válaszolni, akik arra is lusták, hogy a leírást elolvassák. (idősebb, mint a megadott korhatár, dagadt, stb.) Nem vagyok felszínes, de olvasni illene tudni.


Azt meg ignorálni szoktam, aki még arra is lusta, hogy legalább minimálisan kitöltse a profilját.

2016. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy kunszt válaszolni egy megkeresésre, de ha válaszolok, akkor onnantól az már egy levelezés lesz napi akár több levéllel. Ha minden "szia, ismerkedünk?" típusú odaszólásból nyitsz egy levelezést, akkor az egy munkaidőt is kitölt egy nap. És ez csak növekszik, mert jön minden nap pár újabb "csá ismi?" típusú szépüzenet, amire illik válaszolni ugye... Csak ugyebár nem áll mindenkinek rendelkezésére napi 8-10 órában levelezni a "csáismizünk" portfolióval. Akármilyen egyénekből is álljon az.
2016. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam válaszolni, az esetek 10%-ban. Hogy miért nem? ennek több oka is lehet.


Pl:

1, Évek alatt már 600x írt és mindig is nemleges választ kapott. Én meg arról nem tehetek, hogy nincs memóriája.

2, Egy f. képre nem tudok mit írni.

3, Illetve az esélytelen kategória... Mikor még válaszolgattam akkor mindig megkaptam, a lehordást, a szemét vagyok, és a "pedig jó lett volna", "pedig élveznéd" instant válaszokat.


Inkább nem válaszolok, és szimplán elkönyvelnek bunkónak, de nem fogok belemenni vitákba :)

2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

SZerintem az embert minősíti az is, ahogy viselkedik online. Én minden levélre válaszolok. Egy egyszerű sablont, amivel le is zárom.

"Szia!

Köszönöm, hogy írtál. Sajnos nem téged kereslek

További jó ismerkedést!"


Ennyi!2mp az egész. És én pl szánalmasnak tartom a nem válaszolás jogát. Mert emberek vagyunk... Azok amúgy a legnagyobb hiszti királynők, akik ezt kiírják....

2016. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, csak annyiban kötnék bele az egyik valaszolóba, hogy én is és mások is tudunk válaszolni az összes levélre, szóval szerintem meg se próbáltad, ha ilyeneket írsz, hogy 8 órát venne igénybe.
2016. ápr. 23. 13:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi az összes... :)
2016. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most burkoltan azt akartad írni, hogy te sokkal jóképűbb vagy, és ezért sokkal többen írnak?
2016. ápr. 23. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!