Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi idő után dolgoztátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után dolgoztátok fel a szakítást? És hogyan?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Több mint 1 évig voltam együtt a csajommal mikor kidobott. Borzasztóan szerettem, sosem csaltam meg, a szexben Isteni volt, akkor és annyit szexelt velem amennyit akartam.

Szóval Ő utána volt egy egyéjszakás kalandom, semmi érzelem csak szex..meg sem közelítette..:( Utána önkéntes számüzetés, majdnem 1 évig voltam egyedül. Kondizni jártam, sportoltam, futottam mint a hülye, marhajó formába kerültem, de lelkileg semmi voltam. Senkinek se voltam fontos, senki se szeretett, senki sem várt.

Elég sz*rul dolgoztam fel...dehát mindenki más.

Viszont bár ezek után lassan 2 éve kapcsolatban vagyok, a szexet visszasírom az exemtől..azóta sem colt olyan jó senkivel. Egyszerűen imádtam vele, a mai napig most is ha rá gondolok álla cerka..:D

25/F

2016. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "a szakítást"? Rengeteg szakításom volt már :-P De ha a legkomolyabb kapcsolat szakítására gondolsz, akkor több év alkoholizmus és pár tucat alkalmi szexpartner kellett hozzá.
2016. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem másfél-két év kellett. 6 évig voltam együtt az exszemmel, esküvő előtt egy hónappal lépett le. Picit kivoltam utána. Aztán persze az idő múltjával rájöttem, h így jártam a legjobban. Sokmindenben különböztünk, teljesen más volt a kulturális, és érzelmi hátterünk is. Most már azt nem értem, h hogy tudtam én annyi ideig vele együtt lenni. De szakítás után hihetetlenül szar érzés volt.
2016. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2: Igen a szakítást komoly kapcsolatra értem...


Amúgy nem a homoszexualitás kategóriába akartam írni,véletlenül erre kattintottam...

2016. máj. 30. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

függött a kapcsolataimtól..volt amit egy hét..volt fél év.. volt több hónap.. attól függ mennyire mélyült el a kapcsolat, mennyire voltam szerelmes. legutolsó barátomat majdnem egy év volt. nem volt szerelmi bánatom meg semmi, lett új kapcsolatom és nagyon boldog vagyok a mostanival, de volt barátommal kb egy év után éreztem azt, hogy mostmár találkozhatunk és leülhetünk dumálni, mint haverok. és nem éreztem már semmit



24F, aktív

2016. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Velem 2 év után szakított az exem. Ő volt az első kapcsolatom. Előtte csak dugtam, hajtottam a pasikat. Egyedül ő volt rám hatással. Miután elhagyott nagyon magamba zuhantam.. Talán kicsit be is kattantam. Agresszív lettem indokolatlanul. Sokidőbe telt mire újra magam lettem. Érdekes, nem merültem egyéjszakásokba, se semmibe. Inkább magamban kutakodtam. Mára már sokkal jobban vagyok, megkomolyodtam.

Egy szakítás csak az elején világvége haver :)

28/f

2016. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szivacsospalisszad válasza:
92%

Szia! Nem biztos hogy mindenki ugyanazt érti a szó alatt:'feldolgozás',. Én egy kispályás 24 éves vagyok, és volt egy barátnőm 4 éve, nagyjából másfél évig.. nem tudom hogy feldolgoztam-e. Hangulatfüggő. Elég egy kép, egy zene, hely hogy megint csak Ő járjon az eszembem.

Azt gondolom, hogy ha valami mesésen szép volt valamikor akkor nem lehet években számolni az időt ami alatt ki lehet mászni a varázsából. Kell valami jobb, valami mesésebb, és talán már nem is bánod, hogy valaki vagy valami véget vetett az előzőnek. Én ha tehetem nem lelkizek ilyen dolgokról. Megpróbálok erősnek, meg leszaromnak látszani, de ha nem vagyok valami mutáns, akkor nagyon sok férfitársam mutathat hasonló tüneteket. Azt hogy erről egy nő hogyan gondolkozik, szerintem esélyünk sem lesz megérteni, talán soha.

Bocs, ha hosszú lett, meg elrugaszkodott. Még lenne bennem :P.. de lehet csak marhaságok.


Üdv,

J

2016. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!