Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel lepjem meg a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla211 kérdése:

Mivel lepjem meg a páromat szülinapjára és a 7 éves évfordulónkra? Ti mivel leptétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Valami különlegeset szeretnék, hogy tényleg érezze ,hogy fontos nekem.

Utazás az mostanában sajnos nem megoldható szóval az nem jöhet szoba.



2016. júl. 19. 09:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%
Semmivel
2016. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

videót sajnos már csináltam neki pár éve az kilőve. Meg kérni a kezét az jó ötlet csak egyáltalán nem értek a gyűrűkhöz azt sem tudom,hogy lehet lemérni az ujját hogy azért jó is legyen rá.Meg hogy hol lenne érdemes venni.Soha nem vásároltam még ékszert...

Amúgy aki utazni szokott a barátjával merre mentetek?

Melyik volt a legjobb..

Most idén nem jó de jövőre jó lehet:)

2016. júl. 19. 12:04
 13/27 A kérdező kommentje:
Semmi is nagy meglepetés lehet neki mert eddig mindig megleptem valamivel .Biztos meglepődne ha semmit nem kapna:D
2016. júl. 19. 12:05
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekünk "még csak" az 5 éves évfordulónk közeleg, de halvány fogalmam sincs, mivel lehetne meglepni a másikat. :D

Bár én amúgy sem vagyok egy ajándékozós típus, de szerintem valami emlékezetes élménnyel kellene meglepned, nem pedig ajándékkal. Elmenni vele egy olyan helyre, ahová régóta szeretne (s ami persze 1 napba vagy 1 hétvégébe belefér)

2016. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami hobbija, kedvenc filmje azzal kapcsolatban is adhatsz neki valamit.

Ha tudsz hangszeren játszani írhatnál neki mondjuk egy dalt.

2016. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

én a barátomnak csináltattam egy bögrét a kedvenc színével, és egy fényképezőgépet nyomtattam rá (hobbi fotós)

Ezen kívül vettem neki egy finom bort és elvittem vacsizni őt :)

2016. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Fotómontázs

Egy bögre/maci vagy valamire közösfotótokat nyomtatni

vacsora

Ha van valami hely ahová elmenne, film amit megnézne, koncert és belefér az időtökbe vidd el oda.

Vagy valami amire esetleg régóta vágyik

Bármi ami a hobbijához kapcsolódik

2016. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

Elvinni először arra a helyre ahol először találkoztatok, aztán színház vagy romantikus vacsi, tárgyi emléknek esetleg közös képekből készült fotómontázst a lakásba. :)


Egyébként gratula a 7 évhez! :) Mi is közeli évfordulóban vagyunk akárcsak ti :)


egy m3l3gpasi

2016. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Uuuh a 18. Nagyon cuki 😀😀
2016. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok tanácsot.Ahol összejöttünk ,hogy ott randizunk és piknikezünk azt már tavaly kilőttem sajnos:)

Arra jutottam, hogy csinálok neki rigójancsit. Kap egy olyan üvegbort amire sajnálta a pénzt.(ezért mondjuk ki fog nyírni:D)Írok neki egy verset amit szépen ki festek és bekereszteztettem. Gyűrűt majd inkább együtt veszünk ha van kedve hozzá:)

2016. júl. 20. 05:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!