Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel lepjem meg a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla211 kérdése:

Mivel lepjem meg a páromat szülinapjára és a 7 éves évfordulónkra? Ti mivel leptétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Valami különlegeset szeretnék, hogy tényleg érezze ,hogy fontos nekem.

Utazás az mostanában sajnos nem megoldható szóval az nem jöhet szoba.



2016. júl. 19. 09:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez nagyon cuki. :)

Aztán majd írd meg, hogy örült e neki! 😊

2016. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%
Azzal lepd meg, hogy elhinted neki egy brutálisan nagy meglepetés hírét, és amikor várná a nagy meglepit, bejelented, hogy nincs meglepi. Biztos meg fog lepődni. Még pénzt is spórolsz. Komolyan... 6 éve vagyok együtt a barátommal és mindeketten tudjuk, hogy nem az ajándékok mutatják meg, hogy szeretjük egymást, pont ezért nem is veszünk/készítünk/lopunk/szerzünk egymásnak semmi ajándékot.
2016. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Na ez olyan mint ha a páromat hallanám.:) De azért ha meg lepem látszik a szemén ,hogy jól esik neki. Még ha ugrat is, hogy milyen érzelgős bolond vagyok. Meg amúgy most meg is érdemmel egy kis kényeztetést.Mert tényleg megmutatta, hogy szeret.Még ha én idegbeteg is voltam néha mostanság...
2016. júl. 20. 13:08
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 éve vagyunk együtt de külföldön élünk.

Mi egy romantikus utazásra megyünk el édes kettesben, jövő héten indulunk Thaiföldre, bár ott most esős az idő, azt hiszem nem sokat leszünk kívül a hálószobán. Nem drága út, amúgy, a repjegy semmiképp a szállás meg ebben az időszakban jóval olcsóbb mint novembertől -márciusig.

Egy üveg bor, ha szeret inni, és is ezt szoktam, illetve a párom a koktélok szereti. Februárban volt a szülije én akkor akilőttem a rózsaszirmokat, összebökdöste az ujjaimat mire letépkedtem róluk az össze szirmot és apró gyertyákat raktam szanaszét vagy 100-at leraktam egy sötétbordó paplant és meztelen voltam amikor belépett.

Hát, elakadt a lélegzete. Földön ettünk- már amennyire akartunk enni :D

Gyűrű: miénd nem volt se olcsó, se drága, fehérarany, apró kővekkel.

2016. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nálatok 7 év után milyen a szeretkezés, nálunk még mindig szenvedélyes, de kicsit megszokott, azzal együtt nem akarnék mással sexelni csak vele. Párom az aktív, és hát elég aktív ami azt jelenti hogy majdnem minden nap van valami.
2016. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Szerencsére örült neki és a Rigó Jancsi is jól sikerült.

Bár azért mondta ,hogy nem kellett volna. Meg hogy a borból én nem fogok kapni ,mert ,hogy neki vettem:D

Levelemen meg picit el érzékenyült.

2016. júl. 29. 11:01
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Juj de cuki :) örülök hogy ilyen jól sikerült 😙
2016. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!