Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek látszik rajtatok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek látszik rajtatok hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Pl az mért van hogy a full passzivok akik szinte nem is használják a péniszüket szexre max masztira azokon látni hogy b*zik pl ott a Gagastar Milán az is milyen undoritó olyan mint egy lány,de pl az aktivok vagy a unisokon nem annyira látni hogy melegek heteronak néznek ki ez miért van?Ti rajtatok látni hogy melegek vagytok ?Vagy teljesen normálisan néztek ki mint egy hetero?vagy ha rátok néznek akkor egyből látni hogy valami nem stimel kőb*zinak néztek ki?

2016. okt. 26. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem látszik rajtam, sokak szerint. de vannak, akik ha megismernek azt mondják, hogy sejtették de nem tudják miért. főleg lányok mondják, hogy valahogy máshogy nézek rájuk és kedvesebb vagyok. külsőre is férfiasnak tartom magam. barátomra általában mindenki azt mondja, hogy tuti meleg. ő passzív. volt is már belőle meglepődés mikor elmondtam, hogy tudom, hogy meleg mivel a barátom:D
2016. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok, és nem néznek egyből melegnek. Pedig szűk farmert hordok, szeretem a hosszított pulcsit és pólót. Szedem a szemöldököm, stb.

Inkább a viselkedés az, amiről könnyebben meg lehet állapítani általában. :)


20/f

2016. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
A hőkamera se mutatja ki.
2016. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam nem, de egy haveromon pl nagyon. Úgy ül, úgy rakja a kezeit, úgy jár mint egy lány. Egy dolog hogy elegánsan öltözik, vagy NAGYON ad magára, de a mozdulatai, stílusa is abszolút nőiességet sugallnak.


Már én is gondoltam arra, hogy úgy néz ki sokszor, mint aki arra vár csak hogy valaki megkúrja őt. Ennyire nem ismerem őt, de szerintem ő sem használja a saját farkát szex közben. Csak egy vak ember nem gondolná róla azt hogy meleg (és tényleg az ugye)

2016. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nem. Max annyi hogy nincs annyira férfias arcom de sok heterónak sincs. Fiúsan öltözök a járásomon se látszik. Inkább a személyiségemen. Nem vagyok agresszív, versengő sokkal làgyabb a személyiségem, az a fajta férfiúi büszkeség sincs bennem mint a heterók többségében.
2016. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, néha otthon felejtem a szívárványomat, és akkor heteronak nézek ki...
2016. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
persze, körülöttem sosincs hó :/ :D
2016. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
én a péniszimet kb arra használom amit írtál, mégse mondaná meg rólam senki, teljesen férfias vagyok :)
2016. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 youngboy26 ***** válasza:
81%

Én rólam nem látszik, csak elhíresztelték, és ezért tudják, hogy meleg vagyok, de bisex vagyok, mindkettő érdekel. Gyengéim a szőke/kékszemű/szemüveges.


Skacok az igaz, hogy lányos meleg fiúk többségében - A K T Í V A K ????

2016. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam latszik de leszarom:D
2016. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!