Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyik mély keresztény ember szerint a pokolra jutok mert meleg vagyok, míg a másik szerint meg Isten ilyennek teremtett engem és így szeret?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 13:19
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
100%
Mert az elsőt templomba járónak, a másodikat meg hívőnek hívják
2017. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
2%
sztem tuti pokolra jutsz, de persze ez attól is függ, mennyire klassz srácokkal vagy. ha istennek is bejönnek, megúszhatod ...
2017. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 46%-os mekkora egy sötét, vallásfanatikus, homofób idióta. Még hogy a pokolra kerülök, aha persze.. írja egy olyan könyv ahol az emberek vízen járnak meg a kígyók beszélnek..
2017. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
57%

hát igen, egészen pszichotikus betegre illő dolgokat hordanak össze, és akkor pont a melegeket meg szidják.

na sebaj, az a nagy helyzet h sztem a melegek kicsit se akarják, hogy ezek a rendkívül okos hívők elfogadják őket, mert az egy hatalmas paradoxon lenne a józan ész és a hit harcában, de hát sajnos mi itt tartunk.

(és arról bezzeg nem írnak h Jézusnak volt-e fiúszeretője, pedig ezt is rebesgetik)

2017. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!