Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el apámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el apámnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szüleim már kiskoromba elváltak, apám nevelt fel engem már 8-9 éves korom óta.Közbe ráis jöttem hogy a fiúk jönnek be, de elszeretnám mondani majd neki nemtom mit reagálna. Sejtéseim szrint lehet hogy tudja, mert több árulkodó jel van(nem a böngészési előzmények,minde levan alaposan jelszavazva nkm) értem kiskorom óta van egy legjobb barátom(lány) és azzal játszottam sokat(babázás stb.) meg utána volt egy barátom (fiú) úgy 13-14 éves koromba és azzal is láttot 1x hogy a hasánál megöleltem és úgy youtubeotunk hogy rám volt dőlve, emeg nővérem is észrevett 1x hogy ölelgettem. Meg van egy pár cuc ami így visszamenőleges stb. Én most leszek március 25.-én 19 apám meg áprilisba 59.
2016. nov. 25. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki amikor jólesik.

Ha eddig o nevelt akkor szeret es meg fogja érteni. Bar azert lehet hogy jo lenne elobb kipuhatolnod mi a véleménye a melegekről ebben segíthet a nővéred ha elmondod neki.

2016. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocs azt felejtettem hogy nővérem már elköltözött kb 1-2 éve.
2016. nov. 25. 19:59
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már sejti faterod hogy meleg vagy:) Nem biztos hogy el kéne mondanod neki! De ha annyira szeretnéd akkor mond meg neki hogy mi a helyzet! Szerintem ez miatt nem fog ki tagadni!
2016. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Ezt sosem fogom megérteni.. mi a francnak kellene elmondani? Miért akarod idegileg tönkretenni? Tartsd meg magadnak hogy búza vagy, élvezd az életet, szerintem senkit sem érdekel egy ilyen információ... Az is lehet, h csak azt hiszed, h az vagy.. Ezzel egy családot tehetsz tönkre..
2016. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

20:12 Én meg azt nemértem hogy ha nem érdekel a kérdés,minek jössz ide oltani magad?

Mind1 inkább ugatásra nem válaszolok.

2016. nov. 25. 20:38
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem bírod értelmezni amit írtam, az a te bajod.
2016. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 6-os, szerinted az nem cseszi szét az apukát, hogy a gyerek nem mond el semmit? Folyton megkérdezi, hogy na valami lány? Hazudni a szemébe meg minden, szerinted egy apa nem érdeklődik a gyereke után? Az nem cseszné szét, hogy a fia nem azért, hogy az apja ne érdeklődjön folyton, esetleg elktözik és nem beszél többet apukával? Te végif gondoltad amit irsz? Ne dobálozzál már ilyennel, "hallgattasék meg a másik fél is" ezt te nem ismered? Valaki elmondja valaki nem, valakinek az apja nem lesz boldogtalan vagy már rég tul vannak apukák azon, hogy a gyerek meleg stb, és senki sem tört össze, valaki jol fogadja, és tudod mit, ott nem, hogy széthúzott volna a család hanem jobban össze tart, milyen szuper lehet valakinek, akinek az apja elfogja vagy elfogadta. Ugyhogy, ha ugy érzi a kérdező, hogy elakarja mondani, akkor elfogja. Ennyi
2016. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mertem elmondani egyik szülőmnek se. ha tudják rólam az is jó, ha nem sejtik, akkor meg maradjanak a saját tévhitükbe.

Annyit még, hogy anyám szerintem tudja rólam, tehát mondanom se kell, apám meg homofób, legszívesebben kitagadna és elüldözne ha megtudná.

2016. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne mondd el. én úgy gondolom nem mindig számítható ki, hogy mit reagál rá a másik fél (pl: elzavar otthonról stb).
2016. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
nálam is kb ugyan ez. kivéve, hogy anyu nevelt. mindenki tudja a családban apát kivéve. soha nem volt bátorságom elmondani neki:( rettenetesen félek, mert nincs valami jó vélemenye a melegekről, mondott már előttem mindent rájuk... de sajnos lassan elkerülhetetlen, mindig kamucsajaim voltak, de lassan két ève élek a barátommal és már szerintem nem kell sok hogy megsejtse, hogy nem csak a lakótársam.. szeretnék egyszer egy jó alkalmat, de szerintem nincs ilyen, amíg rá nem szánod magad.
2016. nov. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!