Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el apámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el apámnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szüleim már kiskoromba elváltak, apám nevelt fel engem már 8-9 éves korom óta.Közbe ráis jöttem hogy a fiúk jönnek be, de elszeretnám mondani majd neki nemtom mit reagálna. Sejtéseim szrint lehet hogy tudja, mert több árulkodó jel van(nem a böngészési előzmények,minde levan alaposan jelszavazva nkm) értem kiskorom óta van egy legjobb barátom(lány) és azzal játszottam sokat(babázás stb.) meg utána volt egy barátom (fiú) úgy 13-14 éves koromba és azzal is láttot 1x hogy a hasánál megöleltem és úgy youtubeotunk hogy rám volt dőlve, emeg nővérem is észrevett 1x hogy ölelgettem. Meg van egy pár cuc ami így visszamenőleges stb. Én most leszek március 25.-én 19 apám meg áprilisba 59.
2016. nov. 25. 19:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez apádtól függ, hogy milyen személyiség. Hál istennek ,hogy én nem vagyok meleg, mert az én faterom tuti kitagadna. Sajnos ő elég régimódi "csak semmi érzelem" fajta :D De ha te ismered apádat ha úgy érzed megértené akkor mond el neki
2016. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Saját magáról az ember csak akkor tudhatja, ha már volt hosszabban tartó vagy több homoszexuális (testi) kapcsolata. Amennyiben a dolog csak a vágyakozás szintjén maradt meg, akkor az csupán homoerotikus vonzódásként, vágyként értékelhető és nem vetíthető ki egész előtte levő életére jellemzően. Várj még, mindenféle tekintetben.
2016. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező: Az előttem levő NORMÁLIS válaszadókhoz csatlakozva mondom, hogy szerintem érdemes, sőt ajánlott, hogy elmondd neki az általad leírtak alapján. Az internetes trollok miatt nem érdemes tépned magad. Mindig a kistestű kutyák ugatnak a leghangosabban!
2017. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

#4 ezt kifejtenéd kicsit?? és miért tesz tönkre családot? csak hozzáállás kérdése, lesd meg ezt, nagyon haláli. látod így is lehet, csak nekünk magyaroknak kell még pár évszázad, amíg kulturálódunk egy kicsit:


https://www.youtube.com/watch?v=VD6Ulqie0ho


https://www.youtube.com/watch?v=iE-rW-9n2-4


you see, he is even proud of his soons ... hát van még mit tanulni

2017. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!