Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Próbáltátok már az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már az ilyen lovaglást?

Figyelt kérdés

Annó mi úgy csináltuk, hogy a barátom hanyatt feküdt, én ráültem a farkára, de nem hatolt belém, csak összeért a farkunk, meg a tökeink is. Ezután előre-hátra csúszkáltam, így a farkunk és a zacskónk is simogatta a másikét, nagyon kellemes volt.


Mivel a zacskóm bőre minden ütemnél meghúzta a farkam és a fitymámat is, egyre jobb lett minden csúszásnál. Nem kellett sok, kb. 2 perc után beterítette a tejem a barátom hasát.


Feltételezem, neki is tetszett, azért az ő farka is érezhetett valamit, meg a tökei is mozogtak az "aktus" alatt, így ha nem is annyira, mint én, de biztos élvezte ő is. Nekem plusz élmény volt, hogy egy életerős férfi van alattam, meg ugye a meztelen felsőteste látványa is beindított, plusz egy kicsit "nőnek" is éreztem magam, aki lovagol a barátján.


Ti próbáltatok már ilyent? Tetszett?



2016. dec. 9. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon izgi amit írtál fel is állt 😋
2016. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha meleg vagy,miért akarsz nő lenni?
2016. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok nő lenni, viszont a passzivitás nem igazán tetszik, de így megoldható a lovaglás. Legalábbis "mintha" módon. :o)
2016. dec. 9. 23:35
 4/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek örülök, remélem, kellemes estéd lesz!
2016. dec. 9. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én még szűz vagyok, de egy sima lovaglásnak is nagyon örülnék, ahol én vagyok a paszív
2016. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Passzív

#5 voltam

2016. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem próbáltam, mert még szűz vagyok, de hihetetlenül izgatóan hangzik. :P

Ha lesz barátom, és oda jutunk, valószínű, hogy megkérem, próbáljuk majd ki. :3

2016. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Remek! Irigykedek... :)

Egyébként amikor 2 hetero fiú egyszerre együtt rakja be egy lányéba, akkor egymás farkától élveznek el!! És élvezik!!...

2016. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7: Drukkolok, hogy mielőbb találj valakit, biztos _élvezni_ fogjátok. :o)


8: Én is szeretem az ilyen videókat, látva a két farkat egymásnak feszülni. Ha heterók is ezek a srácok, biztos nem zavarja őket a másik férfi testének érzése sem, talán még segíti is, hogy korábban elsüljenek.

2016. dec. 10. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, én imádok beleülni
2016. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!