Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Próbáltátok már az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már az ilyen lovaglást?

Figyelt kérdés

Annó mi úgy csináltuk, hogy a barátom hanyatt feküdt, én ráültem a farkára, de nem hatolt belém, csak összeért a farkunk, meg a tökeink is. Ezután előre-hátra csúszkáltam, így a farkunk és a zacskónk is simogatta a másikét, nagyon kellemes volt.


Mivel a zacskóm bőre minden ütemnél meghúzta a farkam és a fitymámat is, egyre jobb lett minden csúszásnál. Nem kellett sok, kb. 2 perc után beterítette a tejem a barátom hasát.


Feltételezem, neki is tetszett, azért az ő farka is érezhetett valamit, meg a tökei is mozogtak az "aktus" alatt, így ha nem is annyira, mint én, de biztos élvezte ő is. Nekem plusz élmény volt, hogy egy életerős férfi van alattam, meg ugye a meztelen felsőteste látványa is beindított, plusz egy kicsit "nőnek" is éreztem magam, aki lovagol a barátján.


Ti próbáltatok már ilyent? Tetszett?



2016. dec. 9. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen kipróbálnám az biztos :)

18F

2016. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Budapesti fiatal srác egy éretten kipróbálná? :)

(írj privin)

2016. dec. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már hasonlót, és tényleg jó érzés. De azért az igazi mégis csak az, amikor beleülhetek a farkába, és úgy lovagolhatok rajta. Olyankor is tudok úgy mozogni, hogy a péniszem a hasához dörzsölődjön kicsit, és még közben belül is folyamatosan stimulál a farka a prosztatámnál. Illetve érzelmileg is az az igazi beteljesülés szerintem. Persze az is nagyon bensőséges, amikor a péniszeiteket dörzsölitek össze, de a legközelebb úgy tudtok kerülni egymáshoz, ha a párod beléd hatol egészen mélyen. :)
2016. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!