Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha keresztény vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keresztény vagyok és elfogadom a melegeket, akkor mindenképpen ki vagyok utálva?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ez így most eléggé provokálónak hat és tök jó dolog karácsonykor ilyet kérdezni... De komolyan érdekel. Olvasom itt a gyk-t ahol a meleg kérdéseknél az elfogadók mellett vannak ugye utálkozók is, meg olyanok akik hidegvérrel vannak ellene a homoszexualitásnak. Utóbbiaknak egy kis része keresztény (vagy legalábbis bűnnek nevezi a melegséget, stb.) Őket nem értem és nem értek velük egyet, megpróbálok vitatkozni is akár. Rossz érzés, hogy ilyen a hozzáállásuk (mivel esélyes, hogy én sem vagyok hetero...)

Ilyenkor azoknak egy része akik eddig kedvesek voltak, hirtelen viselkedést változtatnak és elég csúnyán meg lekezelően nyilatkoznak vagy a kereszténységről, vagy a keresztényekről, vagy a vallásokról. Persze nem mindenki! De vannak ilyenek, nem is egyen és elég magas százalékkal... Ez szintén rosszul esik, mivel én is az vagyok.

Ilyenkor úgy érzem, hogy két oldalról is utálva vagyok :/ Most komolyan: miért kell ennyire lekezelni a vallásosakat? Meg a melegeket? Egyik ember sem kevesebb!

Félek, hogy most is sokan belém fogtok kötni hogy hogy egyeztetem össze meg ilyenek... de nem ez a kérdés lényege. De itt a gyk-n miért utálkozó ennyi ember?

Hatalmas tisztelet és köszönet a kivételeknek!



2016. dec. 25. 22:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A kereszténység elfogadja a homoszexualitást, mint állapotot, a homoszexuális kapcsolatot viszont bűnnek tekinti. Hogy ki miért utálkozik, nem tudom, és nem is nagyon érdekel.
2016. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
8%

Nem azzal van a baj hogy ez cigány vagy meleg hanem azzal hogy verik itt a mellüket meg felvonulnak és terjesztik a liberalizmust velük mint a pestist.Ők csak eszközök a normális hazaszerető ember kipusztításában.Az eu próbálja "kinevelni" a tagállamokból a nemzettudatukat.Európa felköti magát a liberalizmus fájára a demokrácia kötelével.Bocsi egy kicsit eltértem a tárgytól....

Lehet meleg de a négy fal között.Nekem ezt mondtátok mikor megkérdeztem hogy mért zavarja az embereket hogy hungarista vagyok...

2016. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
97%

De te műveletlenségből, sötétségből, választásból vagy hungarista.

Aki meleg meg annak született.


Téged meg lehetne gyógyítani pár könyvvel :)

Esetleg felnősz és elmúlik.

2016. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A meleg négy falon kívül is meleg, csak nem tolja az arcodba maximum. Nem tudom, nekem belefér két melegtől hogy megfogja egymás kezét a forgalmas utcán (heteróktól is), ahogy egy hungaristától is elfér egy póló rajta a trianon előtti Magyarországgal. (Szex nyilván csak négy fal között, a hungaristákat nem tudom mi jellemzi, ami a közízlést zavarná.)


De nem olyan válaszokra voltam kíváncsi, hogy "nem zavar amíg négy fal között" mivel a kérdés nem csak melegekről szólt.

Sajna engem érdekel hogy ki utál kit, mivel kicsit érzékenyebb vagyok és az sem hagy hidegen, ha netes fórumon anonim emberek szidják a másikat.

2016. dec. 25. 22:39
 5/27 A kérdező kommentje:
De szerintem törlöm a kérdést, hiba volt elküldeni, főleg, hogy válasz nemigen érkezik rá.
2016. dec. 25. 22:39
 6/27 anonim válasza:
88%
20 perce raktad fel te gyerek ne várd hogy ömöljenek a válaszok XD
2016. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod törölni a kérdést. :-)
2016. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
Én dolgoztam együtt olyan férfival, akiről mindenki (főleg nők dolgoztak ott) sejtette, hogy meleg. De senki sem beszélt róla, természetes volt, hogy ő ilyen és kész. Nem vett részt magamutogató felvonulásokon, nem hordott tangát, se miniszoknyát. És rendes, dolgos ember volt. Aztán jött egy új főnök, aki az általa "jellegzetes beszédmódnak" nevezett jelek alapján kigúnyolta, homokosnak nevezte és durva szexes kérdésekkel zaklatta, végül kilépett.
2016. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Akkor eddig tévedésben éltem :'D Na mindegy.


Köszönöm az újabb válaszokat, főleg az utolsónak. Sajnálom, hogy a kolléga végül így járt az új főnök miatt, de azt jó volt olvasni hogy előtte senki nem "kezdte ki" csak azért mert sejtette, hogy meleg.

2016. dec. 25. 22:58
 10/27 anonim válasza:
100%
Éppen erről van szó, a nők ebben a kérdésben sokkal toleránsabbak. Még akkor is, ha történetesen leszbikus hölgyekről lenne szó.
2016. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!