Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek egy szociális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy szociális fóbiás fiúval?

Figyelt kérdés

Megérne nektek annyit egy kapcsolat, hogy egy ilyen 'problémásabb' fiúval bajlódjatok?

Valamiért félek attól, hogy mivel szinte mindenki csak alkalmit keres, ezért ahogy rájönnek (szinte ránézésre megállapítható), hogy én úgymond 'nem vagyok normális', rögtön tovább is lépnek, hisz felesleges velem szenvedni, ha van még 1000 másik, aki egy 'képcsere' után már kapható mindenre...


2017. febr. 24. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó na és ha a partnered sokkal szociálisabb tudna lenni amikor szerelmes? Akkor se? Nekem legalábbis nagy önbizalmat adna egy jófej aktív aki törődik velem. Mindjárt sokkal nyitottabb lennék.
2017. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az utsó vagyok, de válaszolok ha nem gond. Ha a páromként szociálisabb és szeret eljárni programokra, nem is kell, hogy tömeg legyen vagy bármi, de legalább túrázni vagy valahova járjunk el kettesben, akkor nem érzem problémának. Csak annyi, hogy legalább lássam rajta, hogy szeretne velem programokat csinálni, azt meg már le lehet akkor bokszolni, hogy mi legyen az a program, meg mennyire sűrűn csináljunk ilyeneket az már mindkét féltől csak alkalmazkodás kérdése.
2017. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire szeretem!:D

Én is az vagyok, sajnos eléggé. Ez nem azt jelenti, hogy nem mozdulok ki itthonról, sőt éppen ellenkezőleg. Volt időszak amikor heti 3-6 alkalommal jártam szórakozni a barátaimmal. Főleg nyáron. De például kevésbé ismert emberek társaságában gyakran még az összefüggő beszéddel is gondjaim vannak. Még csak pulóveremet se merem levenni sok ember előtt, az élet rengeteg területén is akadályoz a fóbiám. Például nagyon nehezen engedek embereket magamhoz. Ez szerintem a legrosszabb. A legtöbb meleg akivel találkoztam nagyon nyílt, és egyáltalán nem szokott hozzá a magamfajtákhoz. Mire eljutnánk oda, hogy mindenféle gátlás nélkül mozogjak mellette, már rég tovább is lépett. Ezt úgy értem, hogy például ha egy olyan emberrel vagyok, akiben megbízok, akkor a világ többi része nem létezik, és nem érdekel a többiek véleménye. Amint ez a 'védelem' megszűnik, gyakorlatilag elveszek. Ez részben az miatt alakult ki, mert meleg vagyok. Ha lenne mellettem egy sokkal nyitottabb személyiség, és biztos lennék benne, hogy szeret, akkor szerintem könnyebb lenne megtennem a gyógyulás felé vezető utat.

Addig is, akarva akaratlan, a mottóm: kettő még társaság, három már tömeg.

Kérdező: biztos van mód a változtatásra, például ha anyagi háttered engedi akkor keress fel egy szakembert, ha nem is varázsol, legalább beszélhetsz vele erről, valamint tanácsokkal láthat el. Bárki képes változtatni, akinek nincsenek például anyagi, vagy egyéb gondjai. Engem nagyban akadályoz, hogy minimálbéren dolgozok, és albiban élek hónapról-hónapra.

Amint javul a helyzetem, én is megpróbálok kimászni innen. Nem szabad beletörődni, soha!

2017. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

10--es vagyok. "Uccsó na és ha a partnered sokkal szociálisabb tudna lenni amikor szerelmes?"

A probléma az, hogy azt tapasztaltam, a szociális fóbia sokszor társul érzelmi ürességgel, depresszióval, szóval attól, hogy megszerettem ilyen embereket, kapcsolatba kerültem velük, nem láttam náluk számottevő változást. Örültek, hogy törődik velük valaki, de amit én érett, kölcsönös kapcsolatnak tartok, nem volt velük megélhető.

2017. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen összejönnék ilyen fiúval:) 19/F

Én is hasonló vagyok..

2019. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!