Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyitott vagyok, és belementem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott vagyok, és belementem egy meleg "kapcsolatba". Azonban hatalmas lelkiismeret furdalásom van mikor felkelek a fiú mellett. Nagyon aranyos, szeretem nagyon, de mégis rosszul érzem magam így. Mit tegyek? 26f

Figyelt kérdés
undorodom magamtól. a lányok tetszenek, semmi szó nincs arról hogy ez csak alibi lenne, de jött ez a fiú akibe belezúgtam, de most meg rosszul érzem magam. Ő persze teljesen beleélte már magát, fiatalabb nálam és nagyon lelkes. 18 éves.
2017. máj. 17. 00:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, a képlet kųrvå egyszerű!


Kapcsolat. Kölcsönösen szereti mindegyik a másikat?

Igen>minden oké, sok boldogságot.

Nem>ha nem szakítják meg, valaki szívni, szenvedni fog.


A legnagyobb megalázás az őszinteség megvonása és a szánalomból(gyávaságból) való ottlét.

Egy ember sokkal hamarabb túl teszi lelkileg magát egy korrekt, egyenes őszinte nemleges megnyilvánuláson, mintha utólag értesül a sunnyogásról, a kertelésről, a konfliktuskerülésen alapuló hazudoziglen ideig tartó mismásoláson.


Gondold végig: őszintén, tiszta szívedből szereted-e? Illetve ő hogy érez irántad?

Mindegy hogy hogy éreztek, de az legyen ugyanolyan kölcsönösen. Ám ha ah egyik többet akar a másiknál, akkor lépni kell. Vagy a kapcsolatból ki, vagy őszintén megbeszélni.


És ez teljesen független a nemi irányultságtól. Amúgy ahogy írod, hogy nem heteró és nem meleg, az az ún biszex.

Én is az vagyok, de eddig komoly kapcsolatom csak nővel volt. Pedig én spec pl nyitott lennék egy lelki intimitásra is fiúval, de eddig nem adódott.


F46

2018. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy élj, és azt tedd, ami neked jó, és amit szeretsz!
2018. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos kérdező, ez attól függ, hogy válsz meg tőle, a hangsúly ezen van, ha békésen, akkor az marad meg benne hogy ha legközelebb kapcsolata lesz, a másik is normális lesz, megkell beszélni vele, sokat számit és akkor neked se kell erőltetni és benne se okozol kárt :) mivel a kis srácnak az első kapcsolata, igy ez határozza meg hogy hogyan áll majd egy uj kapcsolathoz, szoval csak ügyesen :) nem tudom mennyire lesz nehéz, gondolom számodra az, de igy nem okozol kárt :) az elején fáj jha... de hát a szakitás az nem egy boldog dolog, amin lehet változtatni, hogy az elválás miképpen zajlik le ami segit túllépni a kapcsolaton. :) 😉🙂
2018. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül? 11-es voltam.
2018. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Mi lett azóta? :)

2019. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!